Lübnan Parsiyel Nakliye

Lübnan Parsiyel Nakliye

Saygınlar nakliyat, 11 yılı geride bırakarak nakliye sektöründe, uluslararası taşımacılık alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Lübnan parsiyel nakliye hizmetlerimizde müşterilere sunduğumuz uygun fiyat ve çözüm odaklı iş sonuçları sayesinde firmamız, her geçen gün daha fazla adını duyurmaya ve yeni müşterileri bünyesine eklemeye devam ediyor.

lübnan parsiyel

Uzman saha ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförleri ile Türkiye Lübnan nakliyat hizmetlerimizin tümünü CMR Sigortası ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşteri ile uzun süre kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan Saygınlar Nakliyat faaliyetlerini, müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bir aracın birden fazla müşteriye bölüştürülerek yapıldığı parsiyel nakliye, önemli ayrıntıları olan ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken taşımacılık hizmetlerinden biridir. Saygınlar Nakliyat, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olarak parsiyel taşımacılıkta beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleri ile sektörde referans belirleyici isimlerden biri olmayı başarıyor.  Lübnan’a Türkiye’den ihracat karayolu yük taşıma yaptığımız gibi Türkiye, Irak, İran, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna gibi Ülkelere transit iki yönlü taşıma hizmeti sunuyoruz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Uygun fiyat ve avantajlı şartlarda yüklerinizin parsiyel olarak taşınması için bizimle iletişim halinde kalmanızı öneriyoruz. Her zaman müşterilerine yakın olan ve müşterilerin en az fiyat ödemesi için özverili şekilde çalışmak yapan Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. kurumsal lojistik çözümler sunuyor. Lübnan Parsiyel’de müşterimiz için gerekli tüm bilgiler detaylı bir şekilde sunulmakta ve kalite hizmet prosedürleri doğrultusunda başarılı teslimat yapıyoruz. Araçlarımız, şoför ve elemanlarımız İSO 9001 Kalite yönergeleri doğrultusunda hareket eder. Yıllardır kalitemizden ödün karayolu parsiyel yapmaktayız.

Parsiyel Nakliye, hizmet alanında en çok tercih edilen ve aranan hizmetler arasında ilk sırada yer almaktadır. Güven, kalite ve disiplin gerektiren bu alanda, çalışmalarımız devam ederken, personellerimizin %96’sı farklı dilleri bilmektedir. Ayrıca zamanında yüklerin teslim edilmesi ve herhangi bir problem yaşanmadan varış noktasına ulaşılması için gerekli tedbirleri öncesinden almaktayız. Saygınlar Nakliyat olarak, Lübnan Parsiyel Nakliye alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmış ve bu başarımızın karşılığını her geçen gün bünyemize yeni müşteriler alarak çok daha büyük bir aile olmayı başarmaktayız.

Lübnan Parsiyel Nakliye Güzergâhı

Lübnan, Akdeniz’in doğu kıyısında yer almaktadır. Suriye ve İsrail ile sınır komşusu olan bir Ortadoğu ülkesidir. Türkiye ile Lübnan arasındaki uluslararası ticaret faaliyetlerinde denizyolu taşımacılığına ek olarak karayolu ile parsiyel taşımacılığı da yapılmaktadır. Parsiyel Nakliye, taşımacılık maliyetlerini en aza indirdiğinden, günümüz ekonomisi göz önünde bulundurulduğunda en çok tercih edilen ve edilmesi gereken yöntemlerden bir tanesidir.

Mersin, Adana ve Gaziantep’ten Halep’e geçerek, Lübnan’a ulaşmaktayız. Lübnan parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Beyrut Antelias Barouk
Aintoura Jieh Jieh
Tyre Baabda Batroun
Qana Aley Aley
Naqqash Kahale Mish Mish
El Mina Miniare Dimane
Rashaiya Al Rafid Enfeh
Chekka Dimane Kobayat

 

Lübnan Parsiyel Nakliye Süreleri

Lübnan parsiyel çalışmalarımızı karayolu, denizyolu ve havayolu şeklinde üç türlü yol kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle, varış sürelerimizi ortalamanın en altında tutarak kısa sürede teslimatlar yaparak müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaya devam etmekteyiz. Lübnan parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteri ile irtibatta olarak, özel planlamalar yapmaktayız. Bu doğrultuda taşınan yükün cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye, hava şartlarına ve gümrük işlemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizi güvenilir bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırmaktayız. Uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sayesinde hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Kusursuz müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisi ile yükünüzün nerede olduğunu ve durumunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Lübnan Parsiye Nakliye süresi hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lübnan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta heseplamalar; metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçüleri kullanılarak yapılmaktadır. Parsiyel yükün M3 hesaplaması, En x Boy x Yükseklik x Adet şeklindedir.

Lübnan Parsiyel Nakliye fiyatları, yükün veya eşyanın niteliğine, iki ülke ve bölgeler arası mesafe, yük ve eşyanın hacim ve tonajına, gümrük işlemlerine ve birçok farklı servise bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Saygınlar Nakliyat, Lübnan – Türkiye arasında gerçekleştireceğiniz parsiyel nakliye işlemlerinde siz değerli müşterilere en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır.