Lübnan Frigo Nakliye

28.02.2017

İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Hatay, Antalya gibi Büyükşehir’lerden Lübnan frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Uluslararası Taş. Ltd. Şti. Mersin’den her hafta düzenli olarak Lübnan RORO Seferleriyle araçlarımız Tripoli / Lübnan frigo nakliye yapmaktayız. Araç filomuz yüksek model frigo araçlardan oluşur. Her servis öncesi ve sonra araçlarımız gerekli bakımlarını yaptıktan sonra araçlarımız planlanan yükleme tarihlerine uygun şekilde zamanında yükleme noktasında olur. İhracatçı firma araçlarımızın yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra araç gümrüklemesi ve TIR kapama işlemleri yapılır. Daha sonra Mersin RORO ile araçlarımız Tripoli Lübnan‘a varış yapar. İthalat gümrüğü Lübnan’da araçların varış Limanı olan Tripoli’de gümrük tamamlar; yükü alıcıya teslim eder. İthalat gümrük işlemlerini ithalatçı yükü teslim alacak firma veya vekaletli gümrükçüsü gerçekleştirir.

Lübnan Frigo Nakliye

Lübnan’a frigo taşımacılık hizmetinde araçlarımız yüksek model ve yüklerinizi muhafaza edecek kalitededir. Lübnan’ın Tripoli, Beyrut, Sayda, Zahle Şehirlerine Reefer dorse araçlarımızla servis hizmeti sunuyoruz. Lübnan’a yaptığımız frigo taşımalarda araçlarımız ekpress olarak geçiş yapmakta yüklerinizi en kısa sürede alıcıya teslim etmektedir.

Lübnan’a Frigorifik Taşıma

Lübnan‘ın Beirut Şehrine frigorifik taşıma yapan araçlarımız İSO 9001 Kalitesinde sevkiyatları lüks şekilde gerçekleştirir. Araçlarımız çoğunluğu EURO 4 – EURO 5 Modeldir. Uluslararası standartta frigorifik taşıma yapmaktayız. Taşıdığımız yükler içerisinde et ürünleri, süt ürünleri, konserve, bitki, çiçek, dondurma yüklerini taşımaktayız.

Ürdün frigo hizmetimizi inceleyip, talepte bulunabilirsiniz.