Lübnan Beirut Parsiyel – Lübnan’a Parsiyel Taşıma

Lübnan Beirut Parsiyel – Lübnan’a Parsiyel Taşıma

Lübnan’ın Beirut Şehrine düzenli olarak İstanbul Ambarlı Limanı’ndan parsiyel konteyner çıkışlarımız vardır. Beyrut konteyner servisler Saygınlar Lojistik’tedir.

Türkiye – Lübnan arası konteyner parsiyel servislerimiz Saygınlar Lojistik olarak ISO 9001 belgesine sahibiz. Kalitemizi Belgeler ve tüm kara, hava, deniz full tır çalışmaları yapmaktayız.

Türkiye’den Lübnan Beirut Parsiyel Konteyner Servislerimiz

Direk ve aktarmalı olarak her hafta İstanbul’un Ambarlı Limanı’ndan Lübnan parsiyel yük taşımaları yapan firmamız Lübnan’da en iyi deniz, kara, hava nakliye operasyonları düzenleyen Lojistik firmasıdır.

Lübnan Beirut Limanı Parsiyel Yük Taşımalarında Gönderilen Yük Cinsleri

Makine: Paletli olarak 40 HC konteyner ölçülerine uygun makinelerin parsiyel taşımaktayız.

Mobilya: 40 HC Koteyner’ın içerisine sığacak gabari mobilya yüklerini Beirut Lübnan Limanına parsiyel olarak taşıyoruz.

Tekstil: Konteyner ile gönderilecek şekilde kutulu, çuvallı veya paletli tekstil yüklerini Ambarlı Limanı – Beirut Limanı’na hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Sanayi Ürünleri: Otomotiv, yedekparça gibi sanayi sektöründe kullanılan hammadde ve yarı mamüllerin sevkiyatını İstanbul – Beirut arası denizyolu parsiyel ile sevk etmeyiz.

Bilgisayar ve Teknoloji ürünleri: Türkiye’den Lübnan’a ihracat edilen teknoloji ürünlerini parsiyel konteynerlarımızla parsiyel servis ile taşıyoruz.

Kırtasiye Ürünleri: Lübnan’a eğitim ve öğretim için veya ofis malzemeleri ihracatı olan ihracatçıların yüklerini Lübnan’a sevk ediyoruz.

Lübnan Parsiyel Nasıl Yapılır?

Öncelikle firmamızdan rezervasyon işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Pazarlama bölümümüz sizlere en iyi şekilde açıklayıcı bilgiler sunar. EN X BOY X YÜKSELİK Ürünün miktarı, tonajı, mal cinsi gibi bilgileri lojistik pazarlama bölümümüz not ederek sizlere uygun fiyat teklifinde bulunurlar. Rezervasyon işlemleri tamamlandıktan sonra, konteyner içerisinde yer alacak tüm firmaların ürünleri dizpozisyon yapılarak yükleme planına alınır. İhracatçı firmaya Gemi, Konteyner, Liman bilgileri, Liman Görevlisinin detayını operasyon bölümümüz sizlere iletir. Konteyner içerisinde yer alan tüm yüklerin gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra konteyner kapama işlemi gerçekleşir. Konteyner gemiye yüklenerek çıkış günü Beirut güzergahını tutar. Beirut Limanına yanaşan gemi konteynerları limana indirir. İthalatçı firma, ordino v.s. işlemlerini yaptıktan sonra malı gümrükten çekebilir.

Not: Konşimento bizim tarafımızdan firmanıza kargo yolu ile gönderilir. Parsiyel taşımalarda evraklar kaptan postası olarak gönderilmiyor. Invoice, Packing List, Menşe Şahadetnamesi ve Konşimento ile birlikte tüm evrakların gönderilmesinde fayda vardır.

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web: www.sayginlarnakliyat.com

Riyad Parsiyel hava, kara, deniz parsiyel servisimize göz atabilirsiniz.