Libya Parsiyel – Misurata Parsiyel Taşımacılık

Libya Parsiyel – Misurata Parsiyel Taşımacılık

Libya’ya denizyolu ile konteyner parsiyel servislerimiz haftalık istikrarlı çıkışlarımızla Ambarlı Limanı’ndan devam etmektedir. Libya parsiyel taşımalarımız Misurata parsiyel taşımalarıyla liman gümrük teslimi yapılır.

Türkiye’de Liman sahalarında teknolojik donanım ve ekipmanlarımızla Libya parsiyel konusunda uzman kuruluşuz. Müşterilerimize sistemli olarak sunduğumuz Misurata parsiyel servisimiz düzenli olarak İstanbul’un Ambarlı Limanı’ndan yapılmaktadır. Libya konteyner taşıması bizim işimizdir. Uzun yıllardır kara, deniz, hava operasyonlarımızla Ortadoğu, Avrupa, Türki Cumhuriyetlerine başarılı taşıma işleri organize etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan araçlarla Ortadoğu’ya kara taşıması yaptığımız gibi Libya’ya deniz parsiyel taşımalarıda yapmaktayız. Denizyolu parsiyel taşımalarımızda geniş acente ağımızın sizler için rahatlık imkanı sunar. Sürekli bilgi akışıyla sizleri bilgilendirmekteyiz.

Libya Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Deniz parsiyel taşımalarında uygulanan yöntemler genel olarak aynı mantıkla ilerler. Konteyner liman sahasında parsiyel servise açılır. Yükleme programına uygun şekilde yükleme günü gümrük beyannameleri konteyner numarası, gemi adı, liman adı operasyon bölümümüz tarafından sizlere e-mail yoluyla iletilir. Vekaletli gümrükçü firmanız bu bilgilere istinaden yükün cinsi, adedi, kg, ihracatçı firma adı, ithalatçı firma adına uygun şekilde beyannameyi açar. Bizim liman görevlimize beyannameyi, Türkçe faturayı ve çeki listesini teslim eder. En son olarak konteynerdaki tüm parsiyel yüklerin gümrük işlemleri tamamlandığından itibaren konteyner kapama işlemi yapılır. Gemi yükleme gününe uygun şekilde konteyner gemiye yüklenir. Belirlenen güzergah üzerinden Türkiye (İstanbul Ambarlı Limanı) – Misurata Libya’ya yükü indirmek için yola çıkar.

Libya Misurata Parsiyel Yük Taşıması İçin İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web: www.sayginlarnakliyat.com

Lübnan parsiyel hizmetimizi inceleyebilirsiniz.