Kuveyt Frigo Nakliye

20.02.2017
Kuveyt Frigo Nakliye

Kuveyt frigo nakliye çalışmalarında İSO 9001 Kalite Yönetimi ile sevkiyatlarını dünya standartlarında yapan nakliye firması Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Hatay RORO Gemileri ile hızlı teslimat ile yüklerinizi güvenle varış noktasına taşır. Araçlarımızın bakımları rutin olarak yapılarak yükleme öncesi ve sonrası oluşabilecek sorunları önceden ortadan kaldırıyoruz. Yüklerinizin güvenliği için sürekli iyileştirilen altyapımızla yüklediğimiz yüklerin arkasında duruyoruz. Şoförlerimiz Ortadoğu’ya frigo taşımacılık konusunda eğitimli ve tecrübe sahibidir.

Kuveyt Frigo Nakliye

Saygınlar adına yakışır şekilde yüklerinizi güvencesiyle Kuveyt’e taşıma yapar. Bünyemizde bulunan özmal araçların yüklediği her yük CMR Sigortası güvencesine sahiptir. Kuveyt frigo nakliye uzun yıllardır Ortadoğu’da uzmanlaşmış Saygınlar Nakliyat tarafından yapılır. RORO ile araçlarımız yüklendiği andan itibaren varış noktasına kadar güvenle seyir eder.

Şoförlerimiz uzun yıllardır Ortadoğu frigo nakliyesinde eğitimli, araçların tüm fonsiyonel özelliklerini kullanma yetisine sahip, sevkiyat ülkelerinin dillerini konuşabilmektedir. Planlama > Sevkiyat ve tüm süreçleri düzenli olarak müşterilerine özen bildiren ofis elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Saha ile ofisi entegreli şekilde çalıştıran altyapı ile tüm Kuveyt Frigo nakliye süreçleri yönetim kontrolleri altındadır.

Kuveyt reefer taşımalarında taşıdığımız ürünlerin ne kadar değerli olduğu bilinci ile yükleme noktasından varış noktasına kadar malların güvenliği, ısı kontrollerini şoförlerimiz kontrol eder.

Kuveyt’te Frigo Çalışan Firma

Firmamızın hedef ve çalıştığı ülkeler arasında önemli konumda yer alan Kuveyt İlleri El Cehrâ, El Fervaniye, Hawallî, Mübarek El Kebir bölgelerine frigo nakliye hizmetinde lider konumda yer alırız. Kuveyt frigo çalışan firmamız komple, frigo karayolu taşımacılık hizmeti sunarız.

Kuveyt Hizmetlerimiz

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Parsiyel

İran frigo nakliye hizmetimize göz atabilirsiniz.