Kosova Frigo Nakliye

10.08.2021
Kosova Frigo Nakliye

Frigo nakliye alanında gösterdiğimiz başarılı iş sonuçları sayesinde sektörün referans ismi olmayı sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınızı doğrudan temin etmenin adresi Saygınlar Nakliyat, Kosova frigo nakliye çözümlerinde de aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.

Frigolu taşımacılık, her dönem rağbet gören bir nakliye hizmetidir. Uluslararası nakliye hizmetlerinde en çok aranan hizmet sekmesi olarak karşımıza çıkan bu alanda, gösterdiğimiz başarı ve deneyimli sonuçlar, müşterilerimizin firmamızı daha fazla tercih etmelerini etkilemektedir.

Kosova Nerede?

Kosova (Sırpça: Косово), resmî adıyla Kosova Cumhuriyeti (Arnavutça: Republika e Kosovës, Sırpça: Република Косово), Balkanlar’da yer alan ve dünyada sınırlı tanınırlığa sahip denize kıyısı olmayan bir ülke. Kuzeyde ve doğuda Sırbistan, güneyde Kuzey Makedonya ve Arnavutluk, batıda ise Karadağ ile komşudur.

Kosova’ya Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Saygınlar Nakliyat, uluslararası nakliye sektöründe Türkiye’nin en bilindik isimlerinden biri olmaya devam ederken ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında ve CMR sigortası güvencesi ile Kosova frigo nakliye hizmetlerini aksatmadan müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Kosova Frigolu Taşımacılık

Kosova Frigolu Taşımacılık

Frigolu taşımacılık, özel olarak tasarlanmış ve dondurulmuş ya da soğuk kalması gereken ürünlerin bozulmadan varış noktasına ulaştırılması hizmetidir. Bunun için özel olarak tasarlanan araçlar, gerekli soğukluğu muhafaza edecek şekilde öncesinden hazırlanmaktadır.

Kosova frigolu taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin güvenini sağlamak ve malların korunarak yerine ulaşmasını sağlamak amacı ile araçlarımızın tüm bakım ve onarımlarını öncesinden yapmaktayız.

Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C, dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C, dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C, dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C şeklinde tasarlanan araçlarımız, mallarınızın güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Kosova nakliye hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Kosova Frigo Nakliyat Avantajları

Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnun kalması bizim için en önemli ilkedir. Bu nedenle vermiş olduğumuz hizmetlerimizin memnuniyet verici olmasına özen göstererek işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kosova frigo nakliyat avantajları ile Türkiye’den Kosova’ya taşıdığımız ürünlerin bozulmadan yerine ulaşmasına son derece dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kosova frigo nakliyat avantajlarından en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ve uygun fiyat politikası çerçevesinde hizmet alabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Türkiye Kosova Arası Frigolu Taşımacılık

İkili ülke ilişkilerinin son derece sağlıklı olması, ihracatın sıklıkla gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dondurulmuş ürün ihracatının her hafta düzenli şekilde yapıldığı Kosova’ya, mallarınızın güven içinde ulaşmasını sağlamak, Saygınlar Nakliyat için asli görevdir.

Taşımacılık yönergelerine uygun, CMR sigortası güvencesi ve ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde hareket eden firmamız, gümrükleme işlemlerinde deneyimli acentelerle müşterilerine hizmet vermektedir. Bu da malların hem kısa sürede hem de güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Kosova Frigo Nakliye Güzergahları

Kosova Frigo Nakliye Güzergahları

Daha öncesinden belirlediğimiz Kosova nakliye güzergahları, müşterilerimizin talep etmeleri halinde değiştirilebilmektedir. Ancak hizmetlerimizin aksamadan devam etmesi için daha öncesinden belirlediğimiz rotaların daha güvenilir olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda, Kosova frigo nakliye güzergahlarımız şu şekildedir;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Frigolu Taşımacılık Nedir?

Frigolu taşımacılık; frigo nakliye, soğuk taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı, soğuk zincir taşıma ve iklim kontrollü taşıma gibi isimlerle isimlendirilen frigolu taşımacılık, öncesinde donanımsal olarak hazırlanmış ve 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan donanımlı araçlarla yapılan taşımacılık işlemlerine frigolu taşımacılık deniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Firmamız, 11 yılı aşkın deneyimi ile frigolu taşımacılık ve diğer uluslararası taşımacılık hizmetlerinde sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Tüm araçlarımızın bakım ve onarımları, yükleme işlemlerinden önce yapılmakta olup yolda oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir.

Saygınlar Nakliyat, Kosova frigo nakliyat alanında sunduğu başarılı çalışmaları ile sektörün en çok tercih edilen, işlerini disiplin içerisinde yapan bir isimdir.

Sektörün önde gelen ve söz sahibi firmalarından biri olan Saygınlar Nakliyat, özmal araçları ile Kosova frigo taşımacılık hizmeti sunduğu için segmentindeki diğer firmalardan daha uygun maliyet sunmaktadır.

Kosova parsiyel nakliye için tıklayın.

Kosova Frigo Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kosova frigo nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Yükünüzün cinsini ve ulaştırılması gereken noktayı iletişim bilgilerimizden firmamıza ileterek ayrıntılı bilgi alabilir, nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Kosova’ya frigo nakliye kaç günde gider?

Frigolu taşımacılık, komple ya da parsiyel şeklinde yapılabildiği için malınızın varış noktasına göre değişkenlik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kosova nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Nakliyecilik sektöründe fiyatlar, malın cinsine, ölçülerine ve varış noktalarına göre belirlenmektedir. Daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.