Kıbrıs Nakliye

19.08.2021
Kıbrıs Nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında nakliye sektörünün en büyük isimlerinden biri olan Saygınlar Nakliyat, Kıbrıs nakliye hizmetleriyle de müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Avrupa, Balkanlar, Asya ve Ortadoğu bölgeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine nakliye hizmeti sunan ve sunduğu hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyden karşılayan Saygınlar Nakliyat, hizmet alanına eklediği Kıbrıs nakliye hizmetleriyle hizmet anlayışını taçlandırıyor.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve taahhüt edilen zamanda yükleri yerine ulaştırmak için gerekli olan tüm çalışmaları yapan firmamız, nakliye sürecini kısaltmak adına gerekli hazırlıkları yapan, altyapı olarak uygun şekilde çalışan bir firmadır.

Kıbrıs (KKTC) Nerede?

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) veya Kuzey Kıbrıs, Akdeniz’deki Kıbrıs adasının kuzey kısmında yer alan de facto devlettir.

Kıbrıs’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Kıbrıs Nakliye Hizmetleri

Kıbrıs nakliye

Müşterilerine doğru hizmeti zamanında ulaştırma prensibi ile hareket eden Saygınlar, sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Geniş özmal araç kapasitesi ile yüklere özel olarak seçilen araçlarımızın bakım ve onarımları zamanında yapılmaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetlerinde aksamaların yaşanmaması adına gerekli ön hazırlıkları yapan firmamız, deneyimli uzman personeli ile hizmet sunmaktadır.

ISO 9001 kalite politikalarına uygun şekilde hareket eden işletmemiz, uluslararası taşımacılık alanında sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Kıbrıs nakliyat hizmetlerinde de yüklerin CMR sigortası kapsamında taşındığı firmamız, siz değerli müşterilerinin aradıklarından çok daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

Türkmenistan nakliye için tıklayın.

Kıbrıs Nakliyat’ta Güvenilir Adres: Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi geride bırakan bir firmadır. Kendine ait öz mal araçları ile dünyanın birçok yerine taşımacılık hizmeti sunan firmamız, Kıbrıs nakliyat hizmetlerinde de aranan bir isimdir.

Sektörün referans belirleyici ismi haline gelen nakliye firması, en uygun fiyatların oluşması için gerekli altyapıyı sağlayarak müşterilerine hitap etmektedir.

Kıbrıs Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kıbrıs’ın birçok noktasına taşımacılık hizmeti sunan firmamız, parsiyel taşımacılık, komple tır taşımacılık ve frigolu taşımacılık alanlarında hizmetlerini aksatmadan müşterilerine hitap etmeye devam ediyor. İşte hizmetlerimiz hakkında detaylar…

Kıbrıs Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık hizmeti noktasında en çok taşımacılığın gerçekleştiği ülkelerin başında yavru vatan Kıbrıs gelmektedir. Türkiye’nin çeşitli illerinden yükleme yaparak Kıbrıs’ın farklı güzergahlarına hizmet sunduğumuz firmamız, Avrupa’nın çeşitli yerlerinden Türkiye’ye gelen yükleri gemi aracılığı ile Kıbrıs’a ulaştırıp buradan dağıtımı gerçekleştirmektedir.

Kıbrıs komple taşımacılık alanında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için sürekli yeni anlaşmalar yapıyor ve Kıbrıs ağını geniş tutarak daha fazla noktaya hizmet ulaştırma çabası ile hareket ediyoruz.

Kıbrıs Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, kendi başına özen gerektiren bir alandır. Ancak Kıbrıs’ın bir ada ülkesi olması, buraya tır ile taşımacılık yapılmasını engellemektedir.

Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden Türkiye’ye gelen yüklerin parsiyel olarak Kıbrıs’a taşınması için öncelikle gemi taşımacılığının kullanılması gerekir.

Firmamız, Kıbrıs parsiyel taşımacılık hizmetleri için anlaşmalı olduğu gemi taşımacılığı firmaları ile sürekli iletişim halinde olduğu için taahhüt edilen zamana riayet etme potansiyeli ile hizmet sunmaktadır.

Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetlerinde sürecin nasıl ilerlediğini ve fiyatlandırma bilgileri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Özbekistan nakliye için tıklayın

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Avantajlarını Yakalayın

Parsiyel taşımacılık, nakliye sektörünün en çok aranan hizmetlerinden biridir. Bu yüzden nakliye firmalarından sıkça talep edilir.

Bu talepleri değerlendirmek ve en iyi şekilde karşılamak için çalışan Saygınlar Nakliyat, Kıbrıs parsiyel nakliye avantajları ile müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamayı başarmaktadır.

Uygun fiyat politikası, zamanında teslimat, ayrıcalıklı opsiyonlar ve daha fazlası ile sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olmayı başaran firmamız ile Kıbrıs parsiyel nakliye avantajlarını yakalayacaksınız.

Kıbrıs Nakliye Navlun Fiyatları

Navlun fiyatları, daha önceleri sadece deniz taşımacılığında kullanılan bir terim idi. Ancak nakliye sektörünün büyümesi ve daha geniş alanlara hitap etmesiyle birlikte, kara, demir, hava yolu taşımacılıklarında da kullanılmaya başlamıştır.

Kıbrıs nakliye navlun fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Yükün ağırlığı, kapladığı alan, yükün Ro-Ro gemisiyle mi yoksa özel kuru yük gemileri ile taşınacağı gibi birçok etkenin birleşmesi ile Kıbrıs navlun fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçerek Mersin Kıbrıs navlun fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Kıbrıs Tır fiyatları

Bursa’dan düzenli olarak Kıbrıs’a nakliye hizmeti sunan firmamız, fiyat politikasında da uygun fiyatlı hareket ederek müşterilerinin memnun kalmasını sağlamaktadır. Sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamızı arayarak Bursa Kıbrıs tır fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kıbrıs Nakliye Güzergahları

Türkiye’den İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Ankara, Aksaray, Osmaniye, Karaman, Konya, Kayseri, Adana ve Konya merkezli olarak yürüttüğümüz çalışmalarımızda, müşterilerimizin beklentilerini en iyi seviyeden karşılamak için yeni illeri de ağımıza eklemeye devam ediyoruz. Yüklerimiz, Mersin’den RORO aracılığı ile Kıbrıs Magusa limanına taşınarak buradan dağıtım gerçekleştirilmektedir.

Kıbrıs nakliye güzergahları konusunda da özel çalışmalara ek olarak belirlediğimiz standart noktalarımız bulunmaktadır. Kıbrıs’ta çalıştığımız güzergahlarımız şunlardır;

Lefkoşa Girne
Gazimağusa Güzelyurt

 

Kıbrıs Nakliye Süresi Kaç Gündür?

Kıbrıs nakliye hizmetleri, diğer ülkelere göre daha farklıdır. Çünkü sadece karayolu taşımacılığı bulunmamaktadır. Bu da nakliye sürelerinin uzamasına neden olabilmektedir.

Taahhüt ettiğimiz zamana riayet ederek hizmet verdiğimiz Kıbrıs nakliye hizmetlerinde, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Kıbrıs nakliye süresi, ortalama 2/3 günde tamamlanmaktadır. Gümrük işlemlerinin uzaması, hava ve deniz şartlarının değişiklik göstermesi durumunda süreler uzayabilmektedir. Bu tip durumlarda öncesinden müşterilerimize bilgi vererek önlem almaları konusunda uyarıyoruz.

Irak nakliye için tıklayın.

Kıbrıs’a Nakliye Yapan Tır Firmaları

Kıbrıs, ihracatın en sık yapıldığı ülkeler arasında yer almaktadır. Bu da Türkiye’de çok sayıda tır firmasının bu alanı ağlarının arasına almasını etkilemektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak da Kıbrıs nakliye hizmeti sunuyoruz. Deneyim, hız, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat politikası gibi müşteri memnuniyeti odaklı tüm konularda üzerimize düşenin en iyisini yaparak sizlere hitap ediyoruz.

Kıbrıs’a nakliye yapan tır firmaları arasında seçkin bir isim olmamız, müşterilerimize karşı gösterdiğimiz hassasiyetten kaynaklanmaktadır.

Profesyonel Çözümler İçin Saygınlar Nakliyat

KKTC nakliye şirketleri arasında bilinen ve en çok tercih edilen isimlerden biri haline gelen firmamız, siz değerli müşterilerinin yüklerini güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmaktadır.

Saygınlar Nakliyat, KKTC nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerin başında gelmektedir. Bunun nedeni de tabi ki ismine yakışır şekilde müşteri ilişkilerini saygı çerçevesinde sürdürmesidir.

Personellerimizin tamamı eğitimli ve sektörün güncelliğine bağlı olarak bilgi güncellemesi yapan bir kadrodan oluşmaktadır. Bu da hizmetlerin sunulması ve sonrasında müşterilerin memnun kalmasını etkilemektedir.

Kıbrıs Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıs nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Kıbrıs nakliye hizmeti almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilir, mail adresimizden bilgi alabilir ya da whatsapp hattımız üzerinden canlı görüşerek hizmet alabilirsiniz.

Kıbrıs nakliye süresi ne kadar?

Kıbrıs nakliye süresi, gemi taşımacılığının da işin içine girmesinden dolayı biraz daha uzayabilmektedir. Ortalama nakliye süresi 2/3 gündür.

Kıbrıs nakliye fiyatı neye göre belirlenir?

Kıbrıs nakliye fiyatları, diğer ülkelere göre daha farklı şekilde belirlenmektedir. Gemiş taşımacılığı yapıldığı için ro-ro gemileri ile mi yoksa özel kuru yük gemileri ile mi yapılmasına bağlı ve diğer etkenlerin bir araya gelmesi ile belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için arayın.

Kıbrıs nakliye yapan tır firmaları hangileridir?

Türkiye’de çok sayıda nakliye firması Kıbrıs nakliye hizmeti sunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, çeyrek asırlık tecrübesi ile sektörün en çok tercih edilen ismidir.