Kazakistan Frigo

18.02.2017
Kazakistan Frigo

Kazakistan Frigo

Kazakistan frigo nakliye çalışmalarında liderliğini kanıtlayan Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek için planlı çalışmalar yapar. İran üzeri ve Gürcistan üzeri olmak üzere güvenli güzergahları kullanarak et ürünleri, süt ürünleri, yaş sebze – yaş meyve, gıda ürünleri ağırlıklı olmak üzere bitki (fidan), çiçek gibi ürünleri soğutucu dorselerle taşırız. Reefer araçlarımız düzenli olarak sefer öncesi ve sonrası olmak üzere bakıma geçirmekteyiz. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ürünlerini taşıyoruz. Çünkü özmal araçlarımızın rutin bakımları ve CMR Sigorta güvencesi ile yüklerini sevk ediyoruz. Kendinizi bu kadar ayrıcalıklı ve önemli hissedeceğiniz firma Saygınlar Nakliyat’tır.

Kazakistan Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Kazakistan‘a yıllardır frigo hizmeti sunmaktan grur duyuyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyimle yüklerinizi emin ellere teslim edin ve rahat edin. Kazakistan’ın Almata, Astana gibi Büyükşehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine soğutucu araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Türkiye‘den yüklediğimiz Kazakistan ihracat yüklerini gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra evrak ve gerekli tüm kontroller yapılır. Araçla ilgili tüm evrak ve belgeler şoföre teslim edilir. İhracatçılar tarafından şoföre sunulan yük evrakları gerekli hassasiyeti göstererek şoförlerimizin kontrolü altında yurtdışına çıkış işlemleri gerçekleştirilir. Günlük olarak Kazakistan frigo aracının konumları değerli müşterilerimize e-maille bilgilendirme yapılır. Mükemmel organizasyonumuzla Kazakistan frigo taşıması planlı şekilde ilerler. Hızlı ve güvenilir teslimat ile yüklerinizi Kazakistan’a sevk ederiz.

Kazakistan’a Güvenilir Frigo Taşıma

Saygınlar olarak, yıllardır müşterilerimizin ürünlerini araçlarımızda güvenle taşıyoruz. Çünkü müşterilerimizin ne kadar değerli olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Kazakistan’a çalışan frigo araçlarımız (özmal) CMR Sigortası güvencesiyle yükleri taşır. Klimalı dorse ile taşımanın ve yüklerinizin hava sirkülasyonlarına önem verilir. İster artı derece isterse eski derecede çalışması gereken dorselerimizin düzenli bakımları yapılmaktadır.

Kazakistan Hizmetlerimiz

Kazakistan nakliye

Kazakistan Parsiyel

Bir önceki hizmetimiz Türkmenistan frigo nakliye ‘ye buradan ulaşın.