Katar Parsiyel

Katar Parsiyel

Katar ile Türkiye arasında artış gösteren ticaret hacmi her iki ülkenin lojistik firmalarını ön plana çıkarmaktadır. İki ülke arasında faaliyet gösteren lojistik firmalarının başında Saygınlar Taşımacılık gelmektedir. 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin çevresine konumlanmış ülkelere taşımacılık faaliyetlerini güvenle sürdürmesi Katar ile gerçekleştirilen ithalat, ihracat ve transit işlemlerinde en çok tercih edilen markalardan birisi olmasını sağlamıştır. Katar, kişi başı gelir bazında dünyanın en zengin ülkesi konumundadır. Oldukça zengin yer altı kaynaklarına sahip olan Katar ile Türkiye arasında pek çok değerli kalemde alışveriş faaliyetleri sürdürülmektedir. İki ülke arasında ki iş birliği Türkiye’de, Katar parsiyel nakliye ihtiyacının artmasını sağlamıştır.

Katar Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat bu açığı modern ve çevre dostu öz mal filosu ile başarıyla kapatmaktadır. Saygınlar Taşımacılık tarafından Katar parsiyel nakliyecileri arasında en kurumsal ve en sağlam faaliyetler yürütülmektedir. Parsiyel taşımacılık ile sektörde ki en uygun fiyatlandırma politikası yürütülmekte ve kaliteden asla ödün verilmemektedir. Müşteri tarafından sağlanan iş, alındığı andan teslim edildiği ana kadar CMR Sigortası kapsamındadır. İş esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya aksaklık durumunda müşteri kesinlikle mağdur edilmemektedir. Şirket uzun yıllardır kurumsal alanda sağladığı çabalar sonucu ISO 9001 kalitesine layık görülmüştür. Firma bütün faaliyetlerini sigorta güvencesi altında ve uluslararası taşımacılık faaliyetlerine uygun kalite standartlarında sürdürmektedir. Saygınlar bünyesinde çalışan her bir birey işinde uzman ve profesyoneldir.

Firma sadece karayolu ile değil müşterinin talebine veya uzman ekiplerce planlama esnasında gerek görülmesi halinde havayolu, denizyolu veya demiryolu tercihinde de bulunabilmektedir. Şirketin sahip olduğu bütün donanım son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. Gerek görülen durumlarda ürünler birden fazla vasıta ile taşınabilmektedir. Müşteriden alınan işler hız ve güven esasına dayanılarak gerçekleştirilmektedir. Dileyen müşteriler işin her an her saniye uydu aracılığıyla takip edebilmekte ve ürünlerinin bulunduğu konum hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Katar parsiyel çalışan firmalar arasında güneş gibi parıldayan Saygınlar kaliteli hizmeti ve kurumsallığı şirket menfaatlerine denk görmektedir. Katar parsiyel yapan nakliyeciler arasında lider konuma sahip firmanın parsiyel faaliyetleri haftanın belirli günleri İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır.

Katar Denizyolu Parsiyel

Katar Doha’ya denizyolu parsiyel konsolumuz her Cuma Günü Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan düzenli seferlerimiz mevcuttur. Doha parsiyel servislerimiz direk ve aktarmalı şekilde haftalık olarak değişmektedir.

Suudi Arabistan parsiyel servisimiz hakkında bilgi edinebilir, bizlerden fiyat talep edebilirsiniz.