Katar Parsiyel

Katar Parsiyel

Katar parsiyel nakliye alanında hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başaran Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu hizmetleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden olmaya devam ediyor.

Katar ile Türkiye arasında artış gösteren ticaret hacmi her iki ülkenin lojistik firmalarını ön plana çıkarmaktadır. İki ülke arasında faaliyet gösteren lojistik firmalarının başında Saygınlar Taşımacılık gelmektedir.

Katar parsiyel

25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin çevresine konumlanmış ülkelere taşımacılık faaliyetlerini güvenle sürdürmesi Katar ile gerçekleştirilen ithalat, ihracat ve transit işlemlerinde en çok tercih edilen markalardan birisi olmasını sağlamıştır.

Katar, kişi başı gelir bazında dünyanın en zengin ülkesi konumundadır. Oldukça zengin yer altı kaynaklarına sahip olan Katar ile Türkiye arasında pek çok değerli kalemde alışveriş faaliyetleri sürdürülmektedir. İki ülke arasında ki iş birliği Türkiye’de, Katar parsiyel nakliye ihtiyacının artmasını sağlamıştır.

Katar Nerede?

Katar, resmî adıyla Katar Devleti (Arapça: دولة قطر, Devletü’t-Katar), Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesi. Tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan olup diğer tarafları Basra Körfezi ile çevrilidir.

Katar Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat bu açığı modern ve çevre dostu öz mal filosu ile başarıyla kapatmaktadır. Saygınlar Taşımacılık tarafından Katar parsiyel nakliyecileri arasında en kurumsal ve en sağlam faaliyetler yürütülmektedir.

Parsiyel taşımacılık ile sektörde ki en uygun fiyatlandırma politikası yürütülmekte ve kaliteden asla ödün verilmemektedir. Müşteri tarafından sağlanan iş, alındığı andan teslim edildiği ana kadar CMR Sigortası kapsamındadır. İş esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya aksaklık durumunda müşteri kesinlikle mağdur edilmemektedir.

Şirket uzun yıllardır kurumsal alanda sağladığı çabalar sonucu ISO 9001 kalitesine layık görülmüştür. Firma bütün faaliyetlerini sigorta güvencesi altında ve uluslararası taşımacılık faaliyetlerine uygun kalite standartlarında sürdürmektedir. Saygınlar bünyesinde çalışan her bir birey işinde uzman ve profesyoneldir.

Firma sadece karayolu ile değil müşterinin talebine veya uzman ekiplerce planlama esnasında gerek görülmesi halinde havayolu, denizyolu veya demiryolu tercihinde de bulunabilmektedir. Şirketin sahip olduğu bütün donanım son teknoloji ürünlerden oluşmaktadır. Gerek görülen durumlarda ürünler birden fazla vasıta ile taşınabilmektedir.

Müşteriden alınan işler hız ve güven esasına dayanılarak gerçekleştirilmektedir. Dileyen müşteriler işin her an her saniye uydu aracılığıyla takip edebilmekte ve ürünlerinin bulunduğu konum hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Katar parsiyel çalışan firmalar arasında güneş gibi parıldayan Saygınlar kaliteli hizmeti ve kurumsallığı şirket menfaatlerine denk görmektedir. Katar parsiyel yapan nakliyeciler arasında lider konuma sahip firmanın parsiyel faaliyetleri haftanın belirli günleri İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır.

Katar Parsiyel Nakliyat Güzergahları

Hizmetlerimizin daha geniş alanlara yayılması ve daha fazla müşteriye hitap edilmesi amacı ile sürekli olarak firmamızda yeniliklere yer vermeye devam ediyoruz. Katar nakliyat güzergahları konusunda da sürekli yeni varış noktalarını sunma eğilimi ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, ilk tercihleriniz arasında olması gereken firmalardan biridir.

Katar parsiyel nakliye güzergahları, öncesinden belirlediğimiz şekildedir. Fakat müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda farklı güzergahlarda da hizmet verebilmekteyiz. Hali hazırda hizmet verdiğimiz Katar Parsiyel nakliyae güzergahları şunlardır;

Doha (Başkent) El Vekrah
Al Khor El Huveyr
Ar Rayyan Er Rüveys
Duhan Ras Laffan
Ümmü Bab Ümmü Said
Ümmü Salal Ali Ümmü Salal Muhammed

Türkiye Doha Parsiyel Nakliye

Türkiye Doha parsiyel nakliye

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız sayesinde sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyoruz. Türkiye Katar arası parsiyel nakliye hizmetlerinde sunduğumuz başarılı sonuçlar sayesinde, müşterilerimiz aradıkları hizmet kalitesini doğru adresten temin etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Türkiye Doha parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, taahhüt edilen zamanda yüklerin taşınması noktasında üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır. Bu da geri dönüşlerin istediğimiz oranda olmasını sağlamaktadır.

Katar Denizyolu Parsiyel

Katar Doha’ya denizyolu parsiyel konsolumuz her Cuma Günü Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan düzenli seferlerimiz mevcuttur. Doha parsiyel servislerimiz direk ve aktarmalı şekilde haftalık olarak değişmektedir.

Katar denizyolu nakliye hizmetlerinde sürdürdüğümüz kaliteli hizmet politikası sayesinde müşterilerimiz beklentilerini en iyi şekilde elde etmenin keyfini sürmektedir. En ucuz Katar nakliye fiyatları ile müşterilerimize hitap ettiğimiz firmamız, deneyimli uzman kadrosu ile nakliye sektörünün en bilindik ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olmayı başarıyor.

Suudi Arabistan parsiyel servisimiz hakkında bilgi edinebilir, bizlerden fiyat talep edebilirsiniz.

Katar Parsiyel Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Katar parsiyel nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Katar parsiyel nakliye hizmeti almak için firmamızın Whatsapp iletişim numarasından iletişime geçerek yükünüzün ağırlığını ve diğer detayları bildirerek hizmet alabilirsiniz.

Katar parsiyel nakliye yapan tır firmaları hangileri?

Katar'a parsiyel nakliye yapan çok sayıda tır firması bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, sunduğu çözümleri ile en iyi sonuçları veren isimlerden biridir.

Gümrükleme hizmetlerini kim yapar?

Gümrükleme hizmetlerinde anlaşmalı olduğumuz acentelerimiz bulunmaktadır. Alanında deneyimli olan bu firmalara yönlendirme yapıyoruz.

Katar parsiyel nakliye fiyatları ne kadar?

Parsiyel nakliye fiyatları, yüklerin ağırlığına, ölçülerine ve varış noktasına göre değişmektedir. Katar parsiyel nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için arayın.