Katar Nakliye

16.08.2017
Katar Nakliye

Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır. Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılır ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında Katar’a sevk edilir.

Asya Kıtası’nda bulunan Katar’ın Başkenti Doha’dır. Para birimi: Katar Riyali’dir. Yüz ölçümüne bakıldığında 11.571 KM’dir. Nüfusu ise 2013 yılında Dünya Bankası istatistiklerine göre; 2,169 Milyon’dur. Türkiye’de önemli yatırımlara ev sahipliği yapan Katar sermayesinin ülkemize olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Katar ile başlıca ihracat ürünlerimiz; elektrik-elektronik aksamı, mobilya, inşaat aksamları, petrol-mineral yağları, süt ve süt ürünleridir. Katar ile başlıca ithalat ürünlerimiz ise; işlenmemiş alüminyum, mineral yakıtlar (LNG), plastik ürünlerdir.

Katar Nakliye Hizmetlerimiz

katar nakliye

Türkiye ile son zamanlarda Katar arasında yapılan anlaşmalar vesilesiyle Türkiye’nin Katar‘a ihracatı artıyor. Körfez ülkeleri içinde yer alana Ortadoğu’nun önemli yerinde konumlanan; bu ülkeye Katar nakliye türleri şöyledir:

 • Karayolu (Komple, Ağır ve Proje)
 • Denizyolu (Parsiyel, Komple ve Proje)
 • Havayolu (Parsiyel)

Üç taşımacılık türü ile Türkiye’den – Katar ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Saygınlar Nakliyat; tır sevkiyatı ve proje, ağır nakliye hizmeti sunar. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo ve tenteli tırlar bünyemizde bulunur. Katar nakliye ve taşıma yaptığımız ülkelere için teknoloji odaklı şekilde araç filomuzu düzenli olarak yeniliyoruz. Gücünü inovasyonla alan Saygınlar, personel istihdamında eğitimli elemanlarıyla müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunar.

Kalite kriterlerini insana ve çevreye duyarlı taşımacılıkla ele alan kurumsal şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmek için her geçen gün kendini yenileyen, sinerji ile bölgesine katkı sağlayan firmadır.

Katar denizyolu nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Katar Ağır Nakliye

katar nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, Arap yarımadasında yer alan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışmalarında bulunduğu ülkelerin başında gelen Katar ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Katar ağır taşımacılık, nakliye konusunda uzman olan firmamız, İran Avrupa ülkeleri, Balkan ülkeri, Türki Cumhuriyetleri, Asya ülkeleri ve Orta Doğu ülkelerine yapılan ihracat ve ithalat işlemlerinizi eğitimli, deneyimli ve tecrübeli personellerimizle birlikte müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz. Bu husustaki hedefimiz en mükemmel servisi uygun navlun avantajlarıyla sizlere sunmaktır.

Katar Parsiyel Nakliye

katar nakliye

Bir tırı dolduramayacak miktarlardaki yüklerinizi büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Firmamız, geniş hizmet ağı sayesinde önceden planlanmış ve belirlenmiş zaman aralıklarına uygun hareket ederek yüklerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Saygınlar Nakliyat, her hafta belir günlerde ve düzenli olarak parça, yük, grupaj, katar parsiyel nakliye taşımalarına hız kesmeden ve aralıksız devam etmektedir. Firmamız, parsiyel nakliye yüklerinizi katar uzman personeli ve yılların verdiği lojistik deneyimleriyle sorunsuz, güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Katar parsiyel nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Katar Frigo Nakliye

katar nakliye

CMR sigortası ile güvenli ve hızlı katar frigo araçlarımızın dorseleri her hafta düzenli olarak Katar’a varış sağlar. Termoking-frigo treyler araçlarımız ısı muhafazasına sahiptir ve dorselerimiz tamamen teknolojik alt yapıya sahiptir. Bu sayede yaş sebze ve meyve, gıda ürünleri, hammadde gibi ürünleri tamamen muhafaza ve koruma özelliğine sahip araçlarımızla hasarsız ve zamanında teslimatını Katar frigo taşımacılık ile gerçekleştiriyoruz. Maksimum -18 ve +20 derecelerde ürünlerinizi güvenle emanet alıyoruz ve ürünlerinizin gerekli ısıda muhafazasını özenle sağlıyoruz.

Katar frigo nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Katar Nakliye Güzergahı

İstanbul’dan yüklenen bir araç Ankara üzeri İskenderun Limanı’na giriş yapar. Hatay RORO Gemisi’nin çıkış tarihlerine uygun şekilde operasyon süreçleri, merkez ofisimizdeki operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilir. Yurtdışına gemi çıkışı, araç yol durumu düzenli olarak müşterilerimize operasyon ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılır. Katar nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Doha Umm Bab
Al Wakrah Umm Sa’id
Al Khor Umm Salal ‘Ali
Al Khuwayr Umm Salal Muhammed
Ar Rayyan
Er Rüveys
Dukhan
Ras Laffan

Katar Nakliye Süreleri

Katar nakliye transit süreleri 6-7 gündür. Normal hava şartları ve gümrükte normal bekleme süreleri baz alınır. Zamanlama ile ilgili tarafınıza bilgilendirmelerde yapılmaktadır. Hava durumu, yol durumu ve doğa olayları gibi sürenin uzamasını etkileyen işlemler tarafımızca nakliye öncesinde sizlerin bilgisi dahilinde planlama yapılarak sağlanır. Genellikle 10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız taşımalarda araçlarımızın taşıdığı yüklerin kaza, risk durumlarına karşı araca ait olan CMR sigortası tarafından belli oranda zarar ve ziyanlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Katar Nakliye Fiyatları

İhracat, ithalat ve transit ticaret yapan firmaların çoğu nakliye fiyatlarının yüksek olduğundan yakınır ve uygun fiyatlı nakliye şirketleri arayışına girer. Katar nakliye fiyatları konusunda en uygun ve kaliteli hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, denizyolu, karayolu ve havayolu için en avantajlı navlun fiyatları sağlıyoruz. Genç ve dinamik özmal araç filosuna sahip firmamız, taşınmasını istediğiniz yüklerin cinsine ve ağırlığına uygun farklı tır çeşitlerine göre yükleme işlemlerini yapar. Bu sayede büyük yüklerinizi mega tır gibi kapasitesi geniş araçlarımızla gerçekleştiriyor ve sizlere en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz. Katar nakliye fiyatları ürünün niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Daha detaylı ve net bilgilere sahip olmak için 7/24 operasyon ekibimizden destek alabilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Nakliyat olarak Doha nakliye hizmeti başta olmak üzere tüm Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlerine parsiyel taşımacılığı, kuru yük taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, frigo taşımacılığı, karayolu, denizyolu, havayolu gibi butik çözümler ile yüklerinizi zamanında ve hasarsız teslim noktalarına düzenli olarak taşıyoruz. Uluslararası nakliyat ve lojistik hizmetleri sağlayan sektörde güvenilir isimler arasında yer almamızı sağlayan kaliteli hizmet ve ISO 9001 kalite belgesine sahip firmamız, memnuniyetinizi garanti ediyor ve sektörün en avantajlı fiyatlarını değerlendirme fırsatı sunuyoruz. Alanında uzman ekibimiz ithalat ve ihracat yüklerinizin yükün özellikleri ve taşınma yöntemine uygun doğrultuda sizlere özel şekilde planlanır. Bu planlama sayesinde nakliye ve lojistik hattında taşınacak yükün en kısa sürede ve ekonomik biçimde nakliyesi sağlanır.

 1. Tüm nakliye çalışmalarımızı CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirerek müşterilerimize güvenilir hizmetler sunarız,
 2. İSO 9001 Belgesi’ne sahip olan firmamız, müşterilerine üstün kalite hizmetler sunar,
 3. Katar nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda belirlenen süre içerisinde çıkış noktasından varış noktasına ulaştırırız,
 4. İhracat ve ithalat alanında yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek en doğru çözümleri sunan bir firmayız,
 5. Nakliye çalışmalarımızda tüm evrak desteğini sağlarız,
 6. Katar nakliye işlemlerinde düzenli olarak yük ve evrak desteği sağlarız,
 7. Eğitimli şoförlere ve genç araç filosuna sahibiz,
 8. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz deneyim ve tecrübelerin ışığında güvenilir ve üstün kalite hizmetler sunarız,
 9. Nakliye alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarında öncü firmayız,
 10. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir şekilde organize oluruz,
 11. Uzman saha ekibimiz ile nakliye alanında etkin çözümler sunarız.

İşin şekli ne olursa olsun, işi her zaman ehline ve tecrübeli çalışan kurumsal firmalara bırakmalısınız. Sizi rekabette öne çıkaran etmenlerden biriside nakliyedir. Doğru nakliyeci ile çalışan firmalar Katar ihracatlarında ve diğer Ülkelerde her zaman önde olur. Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için 7/24 operasyon ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamızı sosyal medya hesaplarından takip etmek için tıklayın.