Katar Frigo Nakliye

21.07.2017
Katar Frigo Nakliye

Soğuk taşımacılıkta ısı kontrollü sistemleri, son model araç filosu ile Katar Frigo nakliye hizmetinde lideriz. Araç filomuzda yer alan Reefer dorselerin çoğu yüksek model ve son teknoloji ile donatılmıştır. Doha / Katar başta olmak üzere Qatar’ın tüm şehirlerine soğuk zincir dağıtım hizmeti sunuyoruz.

Katar Frigo Nakliye

Ürünleriniz, et ürünleri, meyve ve sebze, bitki, çiçek, konserve, süt ürünleri, dondurma, çikolata, fidan gibi ürünler taşıma esnasında soğutuculu araç ihtiyacı duyarsınız. Muhafazalı şekilde sevkiyat yapılması gereken bu ürünler, özenle taşınması gerekir. Katar frigo araçlarımız gereken tüm soğutma ekipmanlarına sahip, ürünlerinizi sağlam şekilde göndericiden, alıcıya ulaştırır.

Katar Doha Reefer Nakliye

Reefer araçlarımız ister artı derece talebiniz olsun isterse eksi derecede taşıma ihtiyacınız olsun. Araçlarımız gerekli tüm teknik yeterliliğe sahip dorselerle yüklerinizi taşıma yetkinliğine sahiptir. Planlı olarak kontratlı şekilde de frigo nakliye hizmeti sunuyoruz. Saygınlar Transport ile ayrıcalığınızın farkına varacaksınız. Yüklenen tüm araçlarımız, ilgili müşteriye günlük konum bilgisini operasyon elemanlarımız e-mail yoluyla bildirmekte, araçlarımız hakkında tüm detayları her an telefon desteği ile öğrenebilmektesiniz. Katar reefer nakliye ihtiyaçlarınızın en iyi çözümünü bizimle bulabilirsiniz.

Katar’a Frigo Taşımacılıkta Kendinizi Bizimle Güven Altına Alın

Yüklenen tüm özmal araçlarımızın üzerinde bulunan yükler CMR Sigortası ile koruma altına alınır. Taşıma sigortası kapmasında riskleri minimize etmek amaçlı müşterilerimizi CMR Sigortası ile koruyoruz. Soğuk zincir ürünlerinin taşıması risklidir. Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır Ortadoğu’da edindiğimiz tecrübe ile yüklerinizi güven içerisinde profesyonel şekilde taşıyoruz. Katar Ülkesine frigo taşımacılıkta en büyük risk Ortadoğu Ülkelerinin sıcak iklime sahip olmasıdır. Sıcak havalara dayanıklı olan reefer dorse araçlarımız yüklerinizi hızlı ve sağlam şekilde Katar’a teslim ederiz.

Katar’a Sunduğumuz Diğer Hizmetler

Katar Nakliye

Katar Parsiyel

Kuveyt frigo nakliye konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.