Katar Denizyolu Nakliye

10.03.2018
Katar Denizyolu Nakliye

Uluslararası nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden olmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye hizmetleriyle sunduğu başarılı çalışmaları sonucunda müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyor.

Profesyonel olarak denizyolu nakliye hizmeti almak ister misiniz? Katar denizyolu nakliye hizmetinde uzman personel desteği ile gönül rahatlığı içerisinde ürünlerinizi denizyolu taşıtabilirsiniz.

Ortadoğu Limanı’nlarında yaygın acente ağımızla karayolu, denizyolu ve havayolu hizmetler sunarız. Denizyolu hizmetlerimiz içeresinde Door – Port taşımamaktayız. 40 HC, 40 DC, 20 DC, OPen Top, Flat Track, Reefer konteyner taşımacılığı hizmetinde uzmanız.

Katar Nerede?

Katar, resmî adıyla Katar Devleti (Arapça: دولة قطر, Devletü’t-Katar), Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesi. Tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan olup diğer tarafları Basra Körfezi ile çevrilidir.

 

Katar Denizyolu Nakliyat

Katar Denizyolu Nakliyat

Katar’a denizyolu taşımalarımızda profesyonel ekibimizle planlı olarak ithalat, ihracat taşımalarınızı konteyner ile yapmaktayız. Mersin – Hamad (Doha Limanı) arası 12 transit süreyle yaş sebze ve meyve; kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Katar’a denizyolu konteyner taşımalarımızda  iç nakliye, lokal hizmetler yer almaktadır.

İzmir, İstanbul, Antalya, Gebze, Kocaeli, İskenderun, Bursa, Yalova gibi İllerin Limanlarından Katar denizyolu komple servislerimizde uygun navlunla taşımaktayız.

Katar navlun ücretlerini öğrenmek için uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Saygınlar Olarak; Katar denizyolu, karayolu hizmeti sunarız.

Denizyolu Nakliye’de Başarının Adresi

Okyanus ötesi lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlayan Saygınlar, müşteri beklentilerinin ötesinde sunduğu hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyacını doğrudan karşılıyor.

Katar nakliye hizmetlerinde ikinci bir alternatif olarak sunulan denizyolu nakliye, karayolu nakliye hizmetlerinden daha farklı ve daha dikkat gerektiren bir hizmet türüdür. Bu alanda da başarılarını kanıtlamayı başaran ve müşteri deneyimini ön planda tutan Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye hizmetleri ile beklediğinizden çok daha fazlasını karşılamaya devam ediyor.

Katar Denizyolu Nakliye Navlun Fiyatları

Navlun fiyatları, geçmiş dönemde sadece denizyolu taşımacılık alanında kullanılan bir terim idi. Her ne kadar günümüzde karayolu nakliye fiyatları için de kullanılsa da asıl yerinin denizyolu taşımacılığı olduğunu belirtmek gerekir. Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları, yüklerin ölçülerine, ağırlığına ve gideceği limana göre değişiklik göstermektedir.

Sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başaran ve sunduğu kaliteli hizmetleri ile sürekli yeni müşterilere hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları konusunda da piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığına göre çok daha teferruatlı bir alandır. Bu alanda başarılı bir firma bulmak, günümüz şartlarında biraz zordur. 25 yıllık deneyimi ile müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Saygınlar; Katar denizyolu nakliye hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi denizyolu nakliye hizmetlerinde de ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde hareket eden firmamız, müşterilerin mal güvenliğini en iyi şekilde korumaktadır.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren Saygınlar Nakliyat, beklediğinizden çok daha iyi sonuçlar alabileceğiniz ve en iyi denizyolu nakliye fiyatları bulabileceğiniz bir adrestir.

25 yılın üzerindeki deneyimi ile Katar denizyolu nakliye hizmeti sunmaya devam eden firmamız, profesyonel ekibi ile aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir nakliye firmasıdır.

Katar nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Katar Denizyolu Konteyner Ölçüleri

Konteyner Ebatları:                       20’dc            40’dc              40’hc
İç uzunluk                           –  5.9 m        11.9 m        11.9 m
İç yükseklik                         –  2.3 m        2.3 m         2.6 m
İç genişlik                          –  2.3 m         2.3 m         2.3 m

Katar’a Karayolu Nakliye

Konteyner, denizyolu nakliye hizmetlerimize ek olarak karayolu ile Türkiye – Katar arası nakliye yapan firmalar içerisinde İSO 9001 Kalite Belgesine sahip firmayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş C2 Belgesi’ne sahip bir nakliye şirketiyiz. Lojistik taleplerinizin Katar’a ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarız.

Katar Denizyolu Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Katar denizyolu nakliye fiyatları

Nakliye sektöründe fiyatlar, yüklerin ağırlığına, ölçülerine ve varış yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Katar denizyolu nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Katar denizyolu nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Katar denizyolu nakliye hizmeti almak için yüklerinizin ölçülerini ve varış noktasını Whatsapp iletişim hattımızdan ileterek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Katar'a denizyolu nakliye yapan firmalar kimlerdir?

Türkiye'den Katar'a denizyolu nakliye hizmeti sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Saygınlar, alanının en başarılı ismi olarak beklentileri en iyi şekilde karşılayan adrestir.