Katar Denizyolu Nakliye

10.03.2018

Profesyonel olarak denizyolu nakliye hizmeti almak ister misiniz? Katar denizyolu nakliye hizmetinde uzman personel desteği ile gönül rahatlığı içerisinde ürünlerinizi denizyolu taşıtabilirsiniz.

Ortadoğu Limanı’nlarında yaygın acente ağımızla karayolu, denizyolu ve havayolu hizmetler sunarız. Denizyolu hizmetlerimiz içersinde Door – Port taşımamaktayız. 40 HC, 40 DC, 20 DC, OPen Top, Flat Track, Reefer konteyner taşımacılığı hizmetinde uzmanız.

Katar Denizyolu

Katar’a denizyolu taşımalarımızda profesyonel ekibimizle planlı olarak ithalat, ihracat taşımalarınızı konteyner ile yapmaktayız. Mersin – Hamad (Doha Limanı) arası 12 transit süreyle yaş sebze ve meyve; kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Katar’a denizyolu konteyner taşımalarımızda  iç nakliye, lokal hizmetler yer almaktadır.

İzmir, İstanbul, Antalya, Gebze, Kocaeli, İskenderun, Bursa, Yalova gibi İllerin Limanlarından Katar denizyolu komple servislerimizde uygun navlunla taşımaktayız.

Katar navlun ücretlerini öğrenmek için uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Saygınlar Olarak; Katar denizyolu, karayolu hizmeti sunarız.

Katar Denizyolu Konteyner Ölçüleri

Konteyner Ebatları:                       20’dc            40’dc              40’hc
İç uzunluk                           –  5.9 m        11.9 m        11.9 m
İç yükseklik                         –  2.3 m        2.3 m         2.6 m
İç genişlik                          –  2.3 m         2.3 m         2.3 m

Katar’a Karayolu Nakliye

Konteyner, denizyolu nakliye hizmetlerimize ek olarak karayolu ile Türkiye – Katar arası nakliye yapan firmalar içerisinde İSO 9001 Kalite Belgesine sahip firmayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş C2 Belgesi’ne sahip bir nakliye şirketiyiz. Lojistik taleplerinizin Katar’a ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarız.