İtalya Parsiyel

İtalya Parsiyel

Türkiye’den başta İtalya olmak üzere Avrupanın çoğu yerine düzenli olarak  parsiyel taşımacılığı yapmaktayız.

Saygınlar Nakliye olarak kendi bünyemizde bulunduğumuz profesyonel ekibimizle birlikte ürünleriniz her hafta depolarımızdan seferlerimiz olmaktadır. İhracat parsiyel yüklemelerinizi özmal araçlarımızla adres veya gümrük teslimi yaparız. Uzun yıllardır Avrupa tecrübemizle sunduğumuz ilgili hizmetten faydalabilirsiniz. Özmal filomuz tamamen CMR Sigortası güvencesinde, personellerimiz İSO 9001 Kalite yönergelerine uygun çalışmaktadır. Şoförlerimiz Avrupa hattında en iyi güzergahları kullanarak yüklerinizin acil olduğunun bilincinde hareket eder.

Türkiye’den İtalya İhracat Parsiyel

İtalya Nakliye

Dünyanın önemli bir konumuna sahip bir ülke olan İtalya parsiyel taşımacılığı için Türkiye’nin önemli firmalarının arasında yerini almaktadır. Saygınlar Nakliyat firması, Türkiye’den İtalya’ya  parsiyel (nakliyat çeşiti) taşımacılık hizmeti verir.  Uzun süredir Nakliye sektöründe yer alan firmamız bu tecrübeler doğrultusunda alanında uzmanlaşan prestij sahibi bir firma haline gelmiştir. Uzman ekip kadrosuyla Saygınlar Nakliyat, İtalya taşımacılığında’da iddiasını ortaya koymaktadır. Bu iddaisının altına yatan en önemli nedenler arasında ithalat ve ihracat trafiğinin yoğun olması ve yabancı rakiplerin bu riskler yüzünden geri çekilmesidir ve bu durumda iddiayı artırmaktadır.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İhracat parça yükleriniz var ve İtalya’ya parsiyel taşıma yapan bir firma ile göndermek istiyorsunuz? Saygınlar Nakliyat olarak bu sorununuza yardımcı olarak  firmamız, İtalya hattında ilk tercihiniz olabilir. Türkiye’de genel olarak İstanbul depolarımızdan çıkış yaparak Milano, Roma, Venedik, Verona, Varessa gibi bölgelere yüklerinizi teslim etmekteyiz. İtalya hattında bulunan güçlü acentemizle ihracat parsiyel yüklerinizi adrese kadar güvenle teslim ederiz.

İtalya, İthalat Parsiyel Taşıma

İtalya’dan Türkiye’ye ithal olarak parsiyel taşımak gibi bir sorununuz varsa Saygınlar Nekliyat olarak bu soruna çözüm oluyoruz. Kendi alanında büyük bir başarıya sahip olan firmanız pek çok ihtiyaca ugun ve çok yönlü bir seçenek olmaya devam edityor. Saygınlar Nakliye firması olarak her türlü ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaya devam ediyor.

İthal olarak parsiyel taşımacılık istiyorsanızdoğru adres Saygınlar Nakliyat olarak yanınızdayız. Avantajları arasında kısa ve orta mesafelerde hızlı olması, esnekliği ve istikamet yerine sorunsuz ulaştırma hizmet yer alır. İthal parsiyeltaşımacılığında bir malı istikamet yerine ulaştırmak çok uzun sürmez, çünkü bunlar belirli bir rota ve bölgede yer alan kadroyla birlikte sorunsuz bir şekide ürünlerinizi istikamet yerine uılaştırıyoruz.

Fransa Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Nakliyat’ta, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak her türlü yükün eksiksiz kargolarını taşıyoruz. Kendi kamyon filomuz ve sağlam bir ortak ağımız sayesinde, size verimli ve modern bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Saygınlar Nakliye firması olarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak her türlü malların eksiksiz kargolarını taşıyoruz. Kendi bünyemizde bulundurduğumuz her yıl yenilenen kamyonlarımız ve filomuz ile birlikte müşterilerimize en verimli ve modern bir karayolu yük taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

İtalya Transit Taşımalarımız

İtalya 3. Ülke Parsiyel Taşıma

Türkiye’den İtalya parsiyel yaptığımız gibi aynı zamanda ithalat ve 3. ülke taşımalarını parsiyel, komple ve proje bazlı gerçekleştirmekteyiz. Avrupa Ülkelerinden Asya Ülkelerine taşımalarda köprü görevi görmekteyiz. Aşağıda 3. ülke nakliyelerimiz hakkında bölgeleri bulabilirsiniz.

İtalya’dan – Kuveyt
İtalya’dan – Katar
İtalya’dan – Suudi Arabistan
İtalya’dan – Suriye
İtalya’dan – Irak
İtalya’dan – Ürdün
İtalya’dan – Lübnan
İtalya’dan – Özbekistan
İtalya’dan – Türkmenistan
İtalya’dan – Dubai

Polonya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Sık Sorulan Sorular

İthalat Parsiyel Taşımacılığının Avantajı Nelerdir?

Ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde istikamet yerine ulaştırma avantajına sahip olabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat çeşitidir.