İtalya Parsiyel

İtalya Parsiyel

Türkiye’den düzenli olarak parsiyel İtalya taşıması yapmaktayız. Her hafta depolarımızdan seferlerimiz olmaktadır. İhracat parsiyel yüklemelerinizi özmal araçlarımızla adres veya gümrük teslimi yaparız. Uzun yıllardır Avrupa tecrübemizle sunduğumuz ilgili hizmetten faydalabilirsiniz. Özmal filomuz tamamen CMR Sigortası güvencesinde, personellerimiz İSO 9001 Kalite yönergelerine uygun çalışmaktadır. Şoförlerimiz Avrupa hattında en iyi güzergahları kullanarak yüklerinizin acil olduğunun bilincinde hareket eder.

Türkiye’den İtalya İhracat Parsiyel

İhracat parça yükleriniz var ve İtalya’ya parsiyel taşıma yapan bir firma ile göndermek istiyorsunuz. Saygınlar Nakliyat uzman olduğu İtalya hattında ilk tercihiniz olabilir. Türkiye’de genelde İstanbul depolarımız çıkış yaptığımız Milano, Roma, Venedik, Verona, Varessa gibi bölgelere yüklerinizi teslim etmekteyiz. İtalya hattında bulunan güçlü acentemizle ihracat parsiyel yüklerinizi adrese kadar güvenle teslim ederiz.

İtalya İthalat Parsiyel Taşıma

İtalya’dan Türkiye’ye yükünüz var ve ithal olarak parsiyel taşıtmak istiyorsunuz. Çözüm olarak sizlere İtalya parsiyel taşımalarımızda ithalat servislerimizi öneririz. Yükleriniz adresten alınıp; Türkiye’de varış adresine kadar teslimat yaparız. Genelde hizmet sunduğumuz firmalar ithalat, ihracat yapma yetkisine sahip firmalardır. Şahıs ürünleri ve zati eşya taşımaları yapmamaktayız. Endüstriyel ve fabrikaların üretmiş olduğu sıfır ürünler, mamul ve yarı mamulleri taşırız.

İtalya’dan 3. Ülke Taşımalarımız

İtalya 3. Ülke Parsiyel Taşıma

Türkiye’den İtalya parsiyel yaptığımız gibi aynı zamanda ithalat ve 3. ülke taşımalarını parsiyel, komple ve proje bazlı gerçekleştirmekteyiz. Avrupa Ülkelerinden Asya Ülkelerine taşımalarda köprü görevi görmekteyiz. Aşağıda 3. ülke nakliyelerimiz hakkında bölgeleri bulabilirsiniz.

İtalya’dan – Kuveyt
İtalya’dan – Katar
İtalya’dan – Suudi Arabistan
İtalya’dan – Suriye
İtalya’dan – Irak
İtalya’dan – Ürdün
İtalya’dan – Lübnan
İtalya’dan – Özbekistan
İtalya’dan – Türkmenistan
İtalya’dan – Dubai

error: Content is protected !!