İspanya Parsiyel Nakliye

İspanya Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat, gerçekleştirdiği planlamalar ile müşteri memnuniyeti ve kalite standartları ilkelerine uygun güvenilir iş ortakları sayesinde ispanya parsiyel nakliye ve uluslararası karayolu taşımalarında ithalat ve ihracat firmalarına hizmet vermektedir. Firmamız bu hizmetleri diğer taşımacılık kolları ile birleştirerek, ithalat ve ihracat firmalarının tır sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, tır taşımacılığı ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.

Türkiye – İspanya arası karşılıklı ve periyodik olarak ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı aynı zamanda gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız.  İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bu sayede firmamız hem Türkiye’de faaliyet göstermekte hem de İspanya’daki Türk firmaları arasında yerini korumaktadır.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

ispanya parsiyel taşımacılık

Birden fazla müşteriye ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenerek teslim noktasına ulaştırılmasına parsiyel, yüke ise parsiyel yük denilmektedir. Eğer yükünüz bir aracı doldurmaya yetmiyor ise parsiyel yani parçalı yükleme sizler için avantajlı bir seçenek haline gelmektedir. Aynı şekilde, tek güzergah üzerinde farklı müşterilerin teslim edilecek yükleri ile tek müşterinin farklı yerlere teslim edilecek yüklerinin parsiyel sevkiyat ile dağıtılması da yerine göre avantajlar sağlamaktadır.

Parsiyel taşımacılık, Türkiye’de fiyat açısından en avantajlı taşıma tipidir. Komple araç kiralamak yerine navlun bedeli, ölçü, adet ve tonaj gibi değerlere göre hesaplanan parsiyel yükleme özellikleri ile her zaman daha avantajlıdır. İspanya ve aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Türki cumhuriyetlerine komple ve parsiyel taşıma hizmetleri firmamız tarafından yürütüldüğü takdirde, operasyonel sürecin takip edilmesi, süreç içerisindeki sorunların çözülmesi, sonuçların alınması ve sorgulanması aynı zamanda sizler için hızlı iletişim ve bilgi akışını da sağlayacağı için güvenerek ilerleyebileceğiniz lojistik ortağınız Saygınlar Nakliyat ile çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız.

İspanya Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

İspanya Parsiyel Nakliye Güzergahları

ispanya parsiyel taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, İspanya parsiyel taşımacılıkta uzman kadrosu ve tecrübeli şoförleriyle 7/24 hizmet sağlamaktadır. Ayrıca operasyonlarım tamamı CMR sigortası kapsamında yürütüldüğü için oluşabilecek hasarları ve olumsuzları teminat altına almaktayız. Uzun yıllar İspanya lojistik hattında nakliye seferleri yapmakta olan firmamız, ortaya koyduğu üstün performansı sayesinde iş yapmakta olduğu tüm müşterilerinin beğenilerini ve takdirlerini topluyor, kazanmış olduğu ivme ile lider bir firma olma yolundaki hedeflerine kararlılıkla devam ediyor.

İspanya nakliye karayolu güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – İtalya – Fransa – İspanya şeklindedir. İspanya parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Madrid Cadiz Burgos Ronda
Barselona San Sebastian Segovia Valladolid
Sevilla Palma De Mallorca Marbella Palencia
Granada Pamplona Vitoria Gasteiz Cuenca
Valensiya Malaga Girona Cordoba
Bilbao Cordoba A Coruna Figueres
Toledo Murcia Almeria Tarragona
Alicante Salamanca Santiago de Compostela Oviedo

İspanya Parsiyel Nakliye Süreleri

ispanya parsiyel taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, genç ve dinamik özmal araç filosuyla, CMR Sigortası ayrıcalığıyla, İSO 9001 Kalite belgesi ve Global teminatı gibi ayrıcalıklı müşteri odaklı çalışmalarıyla İspanya parsiyel ve ispanya komple taşımacılık gibi karayolu nakliye hizmeti sunar. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sağlayarak hem firmamız hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Genellikle 10 gün içerisinde yüklerinizi teslimat noktalarına ulaştırıyoruz ve bu süreçte profesyonel müşteri hizmeti desteği ile yükünüzün konumunu ve durumunu kolaylıkla öğrenmenizi sağlıyoruz. Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteriye özel plan oluşturmakta ve bu doğrultuda taşınacak olan yükünüzün cinsine, tercih ettiğiniz taşıma yöntemine, yüklerinizin taşınacağı bölgeye, hava koşullarına, gümrük işlemlerine ve diğer ekstra servis ücretlerine göre değişiklik göstermektedir.

Fransa Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

İspanya Parsiyel Nakliye Fiyatları

ispanya parsiyel taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, Batı Avrupa ülkesi olan İspanya ile ülkemiz arasında gerçekleştirilen ticari anlaşmalar çerçevesinde yapılan uluslararası nakliyat ve lojistik çalışmalarında önemli bir konuma sahiptir. Firmamız 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle uluslararası alanda taşımacılık faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Özellikle karayolu taşımacılıkta firmamız, Türkiye – İspanya arasında yapılan nakliye işlemlerinde aranan ve tercih edilen nadir nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak yükün araç içerisinde kaplayacağı alanın hesaplanma işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metreküp hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra metreküp, ağırlık ve lademetre gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilmektedir. Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre titiz çalışmalar ve özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve bu doğrultuda sizlere en uygun navlun avantajları sağlar.

Neden Saygınlar Nakliyat

ispanya parsiyel taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Türki cumhuriyet ülkelerine en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Firmamız, komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, kargo taşımacılık ve proje taşımacılığında müşterilerine esnek ve pratik çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma prensibi ile zamanında teslimat ve uygun navlun avantajları sunar.

Genç ve dinamik özmal araç filomuz, uzman şoförlerimiz ve CMR Sigortalı taşımacılık ile sizlere hızlı, güvenli, hasarsız lojistik hizmet desteği sunuyoruz. Uzun yıllar süren tecrübesi, eğitimli uzman kadrosu ve seçkim meslektaş işbirliği ile oluşturduğu dünya çapındaki acente ağları ile beraber sizlere en iyi hizmeti sağlamaya devam etmektedir. Aynı zamanda alanında uzman ekibimizden 7/24 destek alabilir ve aracınızın konumu, durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte sizlere evrak ve doküman desteğini de sağlıyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşmak ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.