İran Parsiyel Nakliye

19.06.2019
İran Parsiyel Nakliye

Saygınlar Lojistik, İran parsiyel nakliye konusunda uzun yılların deneyim ve tecrübesiyle sizlere hizmet sunar. Türkiye – İran arası parsiyel nakliye hizmetinde sistemli çalışmalarımız sizlere çeşitli kolaylıklar sunar.

İran Parsiyel TaşımacılıkTürkiye’nin komşusu olan İran’a parsiyel, komple ve proje taşımalarında özmal araçlarımızla hizmetlerimiz ISO 9001 Kalitesiyle yapılır. Personellerimiz İran parsiyel taşımacılık konusunda eğitimli ve geniş araç filomuzla hızlı, güvenilir servisler vermekteyiz. İstanbul – İran parsiyel çalışan firmalar arasında kurumsallaşmış, müşterilerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren Saygınlar Lojistik, programlı olarak taşımalarınızı sürekli kontrol altında tutar.

Geniş araç filomuz her geçen gün teknoloji odaklı yenilenmektedir. Lojistik altyapımız müşterilerimizin ihtiyacı olan Hız, sağlam teslimat politikası ile güncellenir. İstanbul – İran’ın Bazargan, Tebriz, Urmiye, İsfahan, Meşhed, Hoy, Kum, Kerec, Kirman, Kirmanşah.. gibi şehirlere aktif olarak haftalık İran parsiyel servisler sunuyoruz.

İran’a Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Türkiye’den göndermek istediğiniz ihrac ürünleriniz eğer full tır olarak gitmiyor ise parsiyel gönderme imkanını Saygınlar Nakliyat ile ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır Ortadoğu hattında parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde aracın yüklemeden varış noktasına kadar tüm süreçleri anlık ve doğru şekilde yönetiyoruz. Profesyonel ekibimiz ile operasyonel süreçleri mükemmel şekilde yöneterek sizlere iyi hizmeti borç biliriz.

İstanbul’dan İran’a yüklenen parsiyel araçlarımız Erenköy’den gümrük yapıp çıkış yapar. Gürbulak > Bazargan > Tebriz > Tahran gibi bölgelere araçlarımız yüklerinizi teslim etmektedir.

İran Parsiyel Nakliye Şehirleri

İran’da hizmet verdiğimiz şehirler Türkiye’den Komple Tır Çıkışlarımız Parsiyel çıkış şehirlerimiz
Bazargan
 İstanbul  İstanbul
Tebriz
 Ankara  
Tahran
 İzmir  
Maku
 Adana  
Urmiya
 Mersin  
Zanjan  Konya  
İsfahan
 Aydın  
Shiraz
 Denizli  
Bandar Abbas – Bandar Buşehr
 Manisa  
Zahedan  Kayseri  
Mashhad  
Arak  

Türkiye – İran Parsiyel Fiyatları

Güncel olarak İran parsiyel fiyatları (navlunları) konusunda tarafımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzman İran parsiyel pazarlama ekimiz sizler için uygun koşullarda navlun imkanı oluşturur. Ortadoğu’da uzman kuruluş olan Saygınlar Nakliyat, aktif olarak deniz, hava, kara navlunları sizlere sunar.

İran Lojistik Bilgileri:

Türkiye’den ithalat – ihracat ve transit taşımaları genelde karayolu ile yapılmaktadır. Türkiye’den İran’a giden karayolu TIR’ları genelde İran’ın Merkezine yük teslimi yapmaktadır. İran Nakliye Parsiyel İran plakalı TIR fiyatları Türk araçlarına oranla daha uygun navlun koşulları ile yükleme yapar. Deniz, Hava, Kara, Demiryolu taşıma yöntemleri aktif olarak kullanılır. İran’a çalışan nakliyeciler arasında bulunan Saygınlar Lojistik, tüm taşımacılık türlerinde geniş acente ağı ile sizlere en iyi şekilde çözüm sunar.

Türkiye – İran Karayolu Transit Süreleri Ne Kadar?

Türkiye’den yükleyen kara nakliye aracı ortalama İstanbul’dan Tahran / İran’a normal koşullarda 5-6 günde varış sağlar. İran transit sürelerini etkleyen etmenler:

  • Yol Durumu
  • Gümrük Durumu
  • Olağan Üstü Haller

Genel olarak İran transit sürelerini etkileyen etmenler arasında yukarıda saydığımız maddeler yer alır. Saygınlar Nakliyat olarak sizlere en kısa sürede, sağlam teslimat garantisi sunarız.

İran Parsiyel Taşımacılık İçin İletişim Bilgilerimiz:

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web:www.sayginlarnakliyat.com