İran Frigo Nakliye

20.02.2017
İran Frigo Nakliye

İran frigo nakliye üzerine uzmanlaşmış Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. güçlü ve genç özmal filosu ile İran’a frigo nakliye yapan TIR Şirketi’dir.

İran Frigo Nakliye

Tahran İran’nın Başkenti olduğu gibi Dış Ticaret’te önemli konumu olan Dünya Ticaret Şehirleri arasında yerini alır. Türkiye’de bulunan yerleşik İthalat – İhracat Firmaları genelde İran Tahran’a frigo araç yüklemesi yaparlar. Türkiye’nin çeşitli illerinden yüklenen yaş sebze ve meyve, süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi ürünler Tahran Başta olmak üzere Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meşhed, Kum, Yezd, Kaşan, Urmiye, Hemedan gibi İllere klimalı araçlarımızda güvenle teslimat yapmaktayız.

Reefer araçlarımız karayolu taşıma standartlarına uygun, şoförlerimiz İran Ülkesine yük teslimatı yapacak donanıma sahiptir. Termoking TIR ile özmal araçlarımız CMR Sigorta kapsamındadır.

İran Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Firmamızdan soğutmalı yük taşıması için anlaşma sağladınız. Yükleme ve iş akışı hakkında bilgileri merak ediyorsunuz. Araçlarımız anlaşma sağlanan gün ve tarihte hazır yükleme yapılacak şekilde gönderici talimatlarına uygun olarak bekler. Gönderici tarafından yüklenen araçlar, gümrüğe sevk edilir. Gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra şoföre ithalat gümrüğü için gerekli evraklar ve yol evrakları teslim edilir. Tüm işlemleri tamamlanan Frigo TIR boşaltma adresine gitmek için yola koyulur. Doğu Beyazıt Kapısında çıkış işlemleri gerçekleşen TIR Bazargan’a giriş yapar. Giriş kapısında işlemleri bitirdikten sonra boşaltma noktasının gümrüğüne sevk edilir. İthalat işlemleri tamamlandıktan sonra şoför aracı teslim noktasına hareket ettirir. Yükü sağlam şekilde teslim eden şoför görevi tamamlar.

İran’a Hizmetlerimiz

İran Nakliye

İran Parsiyel

Kazakistan frigo hizmetimizi inceleyin.