Irak Parsiyel

Irak Parsiyel

Irak Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Irak kurulduğu günden bu yana daima iyi ekonomik ilişkiler içerisinde olmuştur. Son çeyrek asırda Irak’ta yaşanan istikrarsızlıklara ve savaşa rağmen iki ülke arasında ticaret hacmi daima yüksek seviyelerde konumlanmıştır. Saygınlar Transport, Irak ile Türkiye arasında pek çok hizmetinin yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Firmanın sahip olduğu ISO 9001 kalitesi ve CMR Sigortası zorlu yolculuk esnasında müşterilerin firmaya emanet ettiği bütün varlığını koruma altına almaktadır. Pek çok Irak parsiyel nakliye işiyle uğraşan firma son yıllarda piyasadan çekilse de Saygınlar, öncü ve lider anlayışıyla piyasanın vazgeçilmez lojistik şirketlerinden birisi olmayı sürdürüyor. Sağlanan güvenceler ve uzman kadroda müşterilerin tercih yapmasını oldukça kolaylaştırıyor.

Irak Parsiyel Nakliye Firması

Zorlu ve riskli yollara rağmen daima uygun fiyat sunan firmanın vasıfsız tek bir personeli dahi bulunmamaktadır. Arka planda veya doğrudan taşımacılığı gerçekleştiren her bir çalışan işinin ehli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Irak parsiyel çalışan firmalar herhangi bir bölgede işlerini sürdüren bir firmaya göre kat ve kat daha dikkatli olmak durumundadır. Bölgenin hassas ve riskli dengelerinin müşteriyi ve işi etkilememesi için uzman kadrolar tarafından daima en titiz çalışma örnekleri sergilenmektedir. Irak parsiyel nakliyecileri arasında bölgeye en yakın merkeze sahip olunması ve zorlu bölgelerde yıllar içinde elde edilmiş iş tecrübesiyle hizmetin her esnasında büyük hassasiyet gösterilmektedir.

Irak Parsiyel Yapan Nakliyeciler

Aynı zamanda çoklu taşıma ve geniş filo seçenekleri işin daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Irak parsiyel yapan nakliyeciler arasında en geniş seçeneklerin sunulmasının yanı sıra uygun fiyat politikası da müşteri lehinedir. Saygınlar, en riskli ve zahmetli işleri dahi uygun fiyat politikası kapsamında ele almaktadır. Ürünler teslim alındıkları andan teslim edildikleri ana kadar sigorta ve firma güvencesinde olmaktadır. Yolculuk başlangıcından teslimat anına kadar müşteriler GPRS aracılığıyla araçları takip edebilmekte ve ürünlerinin nerde olduğu hakkında anlık bilgi sahibi olabilmektedir. Saygınlar, kurumsallığını tamamlamış ve müşteri hizmetleri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını amaçlayan bir firmadır. Müşteriler diledikleri bütün bilgileri en ayrıntılı şekilde müşteri hizmetlerinden öğrenebilmektedir.

Irak Nakliye hizmetimizi inceleyebilir, tarafımızdan bilgi talep edebilirsiniz.