Irak Parsiyel

Irak parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha iyi çözümler elde edebilirsiniz. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olması, saygın bir firma olması ve daha birçok etken, Irak parsiyel nakliye alanında firmamızı tercih etmeniz için önemli bir ayrıntıdır.

Türkiye ile Irak kurulduğu günden bu yana daima iyi ekonomik ilişkiler içerisinde olmuştur. Son çeyrek asırda Irak’ta yaşanan istikrarsızlıklara ve savaşa rağmen iki ülke arasında ticaret hacmi daima yüksek seviyelerde konumlanmıştır. Saygınlar Transport, Irak ile Türkiye arasında pek çok hizmetinin yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Firmanın sahip olduğu ISO 9001 kalitesi ve CMR Sigortası zorlu yolculuk esnasında müşterilerin firmaya emanet ettiği bütün varlığını koruma altına almaktadır.

Irak parsiyel

Irak Nerede?

Irak, Kuzeyde Türkiye ile 331 kilometrelik bir sınırı bulunan Irak‘ın toprakları doğuda İran, güneyde Suudi Arabistan ve Küveyt, batıda Ürdün ve Suriye ile çevrilidir; Basra Körfezi’ndeki dar bir kıyı şeridiyle de dünya denizlerine açılır.

Irak’a Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Pek çok Irak parsiyel nakliye işiyle uğraşan firma son yıllarda piyasadan çekilse de Saygınlar, öncü ve lider anlayışıyla piyasanın vazgeçilmez lojistik şirketlerinden birisi olmayı sürdürüyor. Sağlanan güvenceler ve uzman kadroda müşterilerin tercih yapmasını oldukça kolaylaştırıyor.

Irak Parsiyel Nakliye Firmaları

Irak Parsiyel Nakliye Firmaları

Alanında uzun zamanların tecrübesine sahip olan uluslararası taşımacılık firmamız Saygınlar, Irak parsiyel nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerin başında gelir. Sektörün öncü isimlerinden biri olmamız, sunduğumuz başarılı çalışmalarımızdan kaynaklanmaktadır. Aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz, müşteri deneyimi ile en iyi sonuçları elde edebileceğiniz firmamız ile yükleriniz güvende kalırken, siz de içiniz rahat yüklerinizin varış noktasına ulaşmasını bekleyeceksiniz.

Irak nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Zorlu ve riskli yollara rağmen daima uygun fiyat sunan firmanın vasıfsız tek bir personeli dahi bulunmamaktadır. Arka planda veya doğrudan taşımacılığı gerçekleştiren her bir çalışan işinin ehli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Irak parsiyel çalışan firmalar herhangi bir bölgede işlerini sürdüren bir firmaya göre kat ve kat daha dikkatli olmak durumundadır. Bölgenin hassas ve riskli dengelerinin müşteriyi ve işi etkilememesi için uzman kadrolar tarafından daima en titiz çalışma örnekleri sergilenmektedir. Irak parsiyel nakliye firmaları arasında bölgeye en yakın merkeze sahip olunması ve zorlu bölgelerde yıllar içinde elde edilmiş iş tecrübesiyle hizmetin her esnasında büyük hassasiyet gösterilmektedir.

Irak Parsiyel Yapan Nakliyeciler

Irak parsiyel nakliye

Aynı zamanda çoklu taşıma ve geniş filo seçenekleri işin daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Irak parsiyel yapan nakliyeciler arasında en geniş seçeneklerin sunulmasının yanı sıra uygun fiyat politikası da müşteri lehinedir. Saygınlar, en riskli ve zahmetli işleri dahi uygun fiyat politikası kapsamında ele almaktadır.

Ürünler teslim alındıkları andan teslim edildikleri ana kadar sigorta ve firma güvencesinde olmaktadır. Yolculuk başlangıcından teslimat anına kadar müşteriler GPRS aracılığıyla araçları takip edebilmekte ve ürünlerinin nerde olduğu hakkında anlık bilgi sahibi olabilmektedir. Saygınlar, kurumsallığını tamamlamış ve müşteri hizmetleri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını amaçlayan bir firmadır. Müşteriler diledikleri bütün bilgileri en ayrıntılı şekilde müşteri hizmetlerinden öğrenebilmektedir.

Irak Parsiyel Taşımacılık: Kalitede Son Nokta

Hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken aradıklarından çok daha fazlasını bulmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Irak parsiyel taşımacılık alanında elde ettiğimiz deneyim ve tecrübe sayesinde, kısa sürede yüklerin teslim noktasına ulaşmasını sağlıyor ve böylelikle herhangi bir gecikmeye mahal vermeden güvenilir bir şekilde yüklerin taşınmasını sağlıyoruz. Birçok hizmet noktasında beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunan firmamız ile kazançlı çıkan siz olacaksınız.

Neden Saygınlar Nakliyat

1- Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile taahhüt edilen zamanda yüklerin alınmasını ve varış noktasına varılmasını sağlar.

2- Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ile müşterilerinin ekonomik ve güvenilir iş sonuçlarını almalarına yardımcı olur.

3- Irak parsiyel nakliye alanında yılların deneyimine sahip olan firmamız, gümrük işlemleri ve diğer resmi işlerin tamamında beklentileri karşılamaktadır.

4- ISO 9001 kalitesi ve CMR Sigortası ve müşterilerimizin mal güvenliğinin sağlanması için gerekli olan tüm resmi belgelere sahiptir.

5- Saygınlar Nakliyat, her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve en iyi sonuçları sunmak adına çalışmalarını sürdüren bir firmadır.

Nakliyatta Öncü Firma: Saygınlar Nakliyat

Ortadoğu bölgesinde uzun zamandır nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, elde ettiği deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin memnuniyetini en iyi şekilde karşılamaktadır. Deneyimli uzman kadrosu ile kısa sürede en güvenilir şekilde Irak parsiyel nakliye alanında hizmet veren firmamız, uluslararası nakliyat alanındaki başarısını Irak parsiyel nakliye alanında da en iyi şekilde göstermektedir. Tercih etmeniz için birçok nedene sahip olan firmamız ile yüklerinizi güvenilir bir şekilde varış noktasına ulaştıracak, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

İran Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Irak Parsiyel Nakliye Güzergahları

Irak Parsiyel Nakliye Güzergahları

Uluslararası taşımacılık alanında beklentilerin çok daha ötesinde kaliteli hizmet ağına sahip olan Saygınlar, Irak parsiyel nakliye hizmetlerinde, en kısa sürede varışı gerçekleştirmek için güzergahlara riayet ederek hizmetlerini sürdürmektedir.

Basra Al Kut
Necef Erbil
Ramadi Süleymaniye
Felluce Bağdat
Kerbela Kerkük
Musul Tikrit
Zaho Irak

Irak’a Tır Kaç Günde Gider?

Irak parsiyel nakliye güvencesinde beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz firmamız, nakliye sürelerini kısa tutmak ve aynı zamanda yüklerinizin güvenilir şekilde yerine ulaşmasını sağlamak için gayretli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Irak’a tır Ortalama 2/3 gün transit süresinde ulaşmaktadır. Ancak hava koşulları ve bölgenin “savaş bölgesi” olmasından dolayı zaman zaman aksamaların yaşanması durumu söz konusu olabilmektedir. Bu tür durumlarda müşterilerimizi öncesinden bilgilendirmekteyiz.

Irak Parsiyel Nakliye Fiyatları

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, güven ve özveri noktasında olduğu gibi fiyatlar konusunda da müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir. Irak parsiyel nakliye fiyatları konusunda da müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılayan firmamız, parsiyel yük hesaplama tablosuna göre fiyat belirlemektedir. Ayrıntılı bilgi ve detaylı fiyat listesi hakkında bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Irak Erbil Parsiyel Nakliye

Erbil nakliye hizmetleri, ülkemizden en sık hizmetin gittiği bölgelerin başında gelmektedir. Uzun zamanların tecrübesine sahip olan firmamız, uluslararası taşımacılık alanında gösterdiği başarısı ile müşterilerinin memnuniyetini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Irak Erbil nakliye çözümleriniz için iletişim bilgilerimizden arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Irak Erbil nakliye fiyatları ve sunduğumuz diğer hizmetlerimizi değerlendirerek en iyi şekilde sonuç alabilirsiniz.

Türkiye – Irak Parsiyel Nakliye

Türkiye - Irak Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olup müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Firmamız, Türkiye’nin bazı şehirlerinden yükleme yaparak Irak nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye – Irak parsiyel nakliye hizmetlerimizde, yükleme yaptığımız İstanbul , İzmir, Bursa, Ankara, Mersin, Gaziantep, Kayseri şehirlerindeki depolarımızdan müşterilerimizin yükünü aldıktan sonra gümrükleme işlemlerini kontrollü bir şekilde yaparak belirlenen güzergahlar üzerinden hareket ederek varış noktasına ulaşmaktayız.

Irak Parsiyel Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Irak parsiyel nakliye için neler yapmamız gerekir?

Firmamız iletişim bilgilerinden ulaşarak Irak parsiyel nakliye hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, yapmanız gerekenler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca i mail yoluyla veya whatsap yoluyla da firmamıza ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi bu şekilde belirtmeniz hem müşteri adına hem bizim adımıza daha sağlıklı güvenli olunur.

Irak parsiyel nakliye yapan tır firmaları hangileri?

Birçok isim altında Irak parsiyel nakliye yapılsa da Saygınlar Lojistik sektörün en bilinen ve referansları en güçlü isimlerden biridir.

Irak parsiyel nakliye nerden, nasıl gidiliyor?

Belirlenen güzergahlar üzerinden hareket eden firmamız, Irak ve Kuzey Irak bölgelerindeki varış noktalarına gitmektedir.