Irak Ağır (Lowbed) Nakliye

26.02.2016
Irak Ağır (Lowbed) Nakliye

Türkiye – Irak ağır nakliye çalışmaları yapan firma Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. bünyesinde bulunan özmal araçlarla güvenilir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İhracatçı firmalar rüzgar yelkeni, inşaat araçları, vinç ve ekipmanları, havalimanı projelerinde kullanılan ağır vasıtaların taşımalarında ağır nakliye ihtiyacı duyarlar. Irak ağır nakliye firmaları aramalarına gerek kalmadan Saygınlar, ihtiyaçlarına çözüm sunar.

Türkiye’nin güney komşu ülkelerinden olan Irak’a karayolu sevkiyatları ağırlıklı olarak yapılır. Ağır nakliye yükleri profesyonel hizmet ile karşılanacağından dolayı yapılacak çalışmalar planlı olmalıdır. Sorumluluk bilinci ile çalışan Saygınlar Nakliyat, Irak lowbed nakliyesi konusunda uzmanlaşmış, personellerini bu konuda yeteri düzeyde eğitim ve donanım sahip kurumsal nakliye şirketidir.

Standart dışı yüklerin taşıtmak ihracatçı firmalar için zor görünsede sunduğumuz proje taşıma çözümleri müşteri odaklı çalışmalarımızın eseridir. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe birikimi ile C2 belgemizle Uluslararası Nakliyat sektöründe başarılı projelere imza attık. İstanbul’dan Ortadoğu ülkelerine ağır nakliye hizmetlerimizin yanından Mersin, Adana, Gebze, Kocaeli, İzmir’e lowbed araçlarımızı yol durumuna uygun şekilde taşıma için planlarız. Yoldaki köprü gibi zor geçişleri dahi rahatlıkla yapacak kapasiteye sahibiz.

Öncü İle Irak Ağır Nakliye Hizmeti

Gabari dışı yüklemelerde, ağır nakliye işlerinde firmamızın öncü (escort araçlar) eşliğinde lowbedlerimiz ilerler. Araçlarımız yükü yükledikten sonra sorumluluğun bizde olduğu bilinci ile taşımalarımızı başarılı ile yaparız. Şoförlerimiz öncü eşliğinde taşımaya elverişli ortam oluşturmada gerekli yetkinlik ve tecrübeye sahiptir.

Yol İzin Belgelerinin Irak Ağır Nakliye’de Organizasyon İşlemi

Firmamız gabari dışı, proje bazlı taşımalarda yükün karayollarına uygun şekilde taşınmasını sağlar. Yasalara uygun olarak yol izin belgeleriyle araçların yükü yükledikten sonra işlemler hazır şekilde belirlenen güzergah üzerinde sevk edilmesini kolaylaştıracak sistemler geliştirir. Eğer bir yükü lowbed taşıma işlemi yapan aracımız yüklemeden önce Türkiye içi izin belgelerini hazır bulundururuz. Aracın hızlı şekilde sevk edilmesini sağlayacak operasyonel süreci yönetiriz.

Saygınlar Uluslararası Taş. Tic. Ltd. Şti.’nin Diğer Irak Nakliyesi Yapan Firmalardan Farkı

  • Müşteri odaklı ağır nakliye hizmeti
  • ISO 9001 Kalite Belgesi
  • C2 Belgesi ile Uluslararası Taşımaları Yapma Kabiliyeti
  • Yük Özelliğine Göre Geniş Araç Filosunda Bulunan Araç ve Dorse Çeşitleri
  • Ağır Nakliyede Uzmanlaşmış Operasyon Elemanları ve Şoförleri
  • Irak hızlı taşımaları için geliştirilen yöntemleri bünyesinde bulundurması
  • Çalışanlarının eğitim, gelişim süreçlerinin takibi
  • Yasal şartlara uygun taşımacılık

Irak taşımalarında kaliteyi hissetmek isteyenlerin tercihi Saygılar Nakliyat olmaktadır.