Hollanda Parsiyel

29.03.2020
Hollanda Parsiyel

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çözümleri değerlendirerek kaliteli hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile bulacaksınız.

Parsiyel nakliye; komple yük taşımacılığına göre daha zor ve daha çok dikkat gerektiren bir hizmet alanıdır. Aracın bölünmesi, müşterinin yükünün zamanında alınarak zamanın varış noktasına teslim edilmesi gibi önemli konular fazlasıyla olduğu için parsiyel nakliye alanında daha titiz hizmet sunan bir firma ile çalışmak gerekir. Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Hollanda Nerede?

Hollanda, topraklarının büyük kısmı Batı Avrupa’da yer alan kuzeyinde ve batısında Kuzey Denizi, güneyinde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşu ülkedir. AB ülkesi bir ülke olmasına ek olarak Hollanda‘nın Rotterdam kenti, Avrupa’nın en büyük limanlarından biri olması, ticari ve siyasi alanda gelişmiş bir ülke olması, Hollanda’nın en dikkat çekici yönlerindendir. 

Hollanda’yı Google Harita Üzerinden Görmek İçin Tıklayın

Hollanda Parsiyel Nakliye Hizmetlerinde Kalite

Hollanda parsiyel nakliyat

Karayolu ve RORO’nun taşımacılık adresi olan Saygınlar Nakliyat; Hollanda parsiyel taşımalarında özmal ve anlaşmalı araçlarıyla düzenli çıkışlar yapar. İstanbul’dan düzenli olarak yaptığımız Hollanda taşımaları aynı zamanda Kayseri, Gaziantep, Mersin’den de ek seferler ile TIR Parsiyel taşımacılığın adresi haline geldik. Uzun yıllardır Avrupa hatlarındaki çalışmalarımızla, müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarına kapı teslim çözümler üretiyoruz. Firmamın Sahip olduğu özmal araç filosu, C2 Uluslararası Nakliyat yapmaya Yetki veren Ulaştırma Bakanlığı Belgesi, CMR Sigortası ile yükleriniz güvenli şekilde Hollanda parsiyel ile teslim edilir. Her hafta düzenli olarak tırlarımız Hollanda’ya depomuzdan parsiyel çıkış yapar.

Hollanda Parsiyel Nakliye Bölgelerimiz

Hollanda parsiyel nakliye bölgeleri

Araçlarımızın veya acentemiz tarafından parsiyel dağıtım yaptığımız Hollanda Bölgeleri şöyledir:

Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Lahey, Breda, Eindhoven, Tilburg, Groningen, Almere, Nijmegen, Apeldoorn, Haarlem, Arnhem, Enschede, Zaanstad,Amersfoort, Haarlemmermeer, ‘s-Hertogenbosch, Zoetermeer, Dordrecht, Maastricht, Zwolle, Leiden, Emmen, Ede, Westland, Deventer, Delft, Sittard-Geleen, Alkmar, Leeuwarden, Venlo, Hangelo, Heerlen, Helmond, Hilversum, Roosendaal,Amstelveen, Purmerend, Oss, Schiedam, Spijkenisse, Leidschendam-Voorburg, Almelo, Alphen aan den Rijn, Gouda, Vlaardingen, Hoorn, Velsen, Bergen op Zoom, Assen, Capelle aan den IJssel, Veenendaal, Nieuwegein, Oosterhout, Katwijk, Zeist, Hardenberg, Den Helder, Doetinchem, Terneuzen, Smallingerland, Hoogeveen, Heerhugowaard, Roermond, Barneveld

Hollanda’dan Parsiyel Nakliye Yaptığımız Ülkeler:

Hollanda – Türkiye

Hollanda – Türkmenistan

Hollanda – Özbekistan

Hollanda – Irak

Hollanda – İran

Hollanda – Azerbaycan

Hollanda – Gürcistan

Hollanda – Kazakistan

Yukarıda belirttiğimiz Ülkelere ithalat, transit ve 3. ülke Hollanda parsiyel çalışmaları yapmaktayız.

Yük Taşımacılığında Güvenin Adresi

Uluslararası nakliyat hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentilerini karşılamak ve hizmet kalitesinden şaşmadan sürekli en iyisini sunma amacı ile hareket etmektedir. Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübemiz sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden tam not almayı başarıyoruz. Yol ve gümrükleme işlemlerinde edindiğimiz deneyim sayesinde zamanında teslimat yapma konusunda sektörün en iddialı isimlerinden biri olmayı başarıyoruz.

Hollanda Parsiyel Nakliye Teslimat Süresi

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerimizde merkez çıkışımız İstanbul Anadolu yakasındaki depomuzdur. Haftanın 2 veya yük durumuna göre 3 günü Hollanda parsiyel nakliye çıkışı gerçekleştirmekteyiz. Gümrükleme işlemleri ve diğer resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından araçlarımız belirlenen güzergah üzerinden Hollanda’daki varış noktaların gitmek üzere yola çıkmaktadır. Tahmini varış süresi 5 gün olsa da hava ve yol koşulları, gümrük işlemlerinin uzaması gibi etkenler oluştuğunda süre biraz daha uzayabilmektedir. Bu tip durumlarda öncesinden müşterimizi bilgilendiriyoruz.

Hollanda Parsiyel Nakliye Fiyatı

Parsiyel nakliyelerde fiyatlandırma komple taşımacılıktan daha farklı bir şekilde yapılır. En-boy-yükseklik ve ağırlık ölçüleri göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır. Hollanda parsiyel nakliye fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyatlarını sizlere sunduğumuz firmamız, hem ekonomik fiyatlarıyla hem de müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarıyla kendinden söz ettiren bir isim haline gelmeyi başarmıştır. Hollanda parsiyel nakliye fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.