Saygınlar Nakliyat, komple taşımacılık, parsiyel yük ve proje taşımaları için muhtelif ölçü ve özelliklerdeki araç portföyü ile uygun fiyat politikası ve zamanında doğru hizmet anlayışıyla taşımacılık yapmaktadır.

Taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan Saygınlar Nakliyat, en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçlar ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır. Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı-ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerin takdirini kazanmıştır.

  • Maliyeti ve kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışı içinde,
  • Satış ve pazarlama da müşteri memnuniyetine odaklı,
  • Her biriminde ileri teknoloji kullanılarak,
  • Şube, liman ve depo birimleri arasında bilgisayar ağı ile bağlı,
  • Güçlü filosuyla rekabetçi,
  • Tecrübeli kadrosuyla, insan kaynaklı hataları en aza indermeye çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir...

Karayolu NakliyeKarayolu Taşımacılığı

Saygınlar Nakliyat, komple taşımacılık, parsiyel yük ve proje taşımaları için muhtelif ölçü ve özelliklerdeki araç portföyü ile uygun fiyat politikası ve zamanında doğru hizmet anlayışıyla kaliteli karayolu nakliye hizmeti vermektedir.

Denizyolu TaşımacılığıDenizyolu Taşımacılığı

Konteyner ve paletlenmemiş yığın malların taşıma organizasyonlarını,  anlaşmalı partner acentalar sayesinde başlıca limanlar için ya da doğrudan tüm Akdeniz ve Uzakdoğu için lojistik işlemlerini yürüttüğü merkez ofisinden yüksek hizmet kalitesi ile yapmaktadır.  

Havayolu TaşımacılığıHavayolu Taşımacılığı

Taşınacak yükün hedef noktaya varmasında zaman önemli olduğunda havayolu taşıma hizmeti pratik çözümler sağlar. Dünyanın istenen noktasına uygun kargo sorunsuzca ulaştırılır. Özellikle kombine taşıma gerektiren projelerde partner bazlı çözümler  hızlı sonuçlar sağlar.

kombine-ikonKombine Taşımacılık

Karayolu nakliyesinin zor veya imkansız olduğu durumlarda özellikle deniz ve trenyolu kullanılarak yapılan kombine taşımacılık titiz bir planlama gerektirir. Tecrübeli uzmanların gerçekleştirdiği proje operasyonlarıyla başarılı sonuçlar alınmaktadır. Saygınlar Lojistik bu konuda başarısını ispatlamış bir firmadır.

"Lojistik çözümlerinde deneyim, bilgi, uzmanlık, hız, kalite..."