Hatay RORO İletişim

19.10.2015

Hatay RORO İletişim kurarak Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt yüklerinizi karayolu ile taşımak için bilgi alabilirsiniz.

İhracat firmaları Suriye iç savaşından sonra karayolu ile Ortadoğu ülkelerine yük taşınıyor mu? Sorularını soruyor. Türkiye’den Ortadoğu ülkelerine Saygınlar Lojistik, komple, proje ve parsiyel yükleri karayolu ile taşımaktadır. Hatay RORO İletişim‘e geçerek TIR’lar nasıl karayolu ile sevk oluyor bunun hakkında bilgi alabildiğiniz gibi Hatay RORO Gemi Programlar ve seferleri gibi bilgilerede ulaşabilmektesiniz. Hatay RORO gemileri başarılı şekilde İskenderun – Mısır Süveyş Kanalı – Suudi Arabistan olmak üzere ithalat – ihracat yük taşıyan tırları taşımaktadır.

Hatay RORO Gemileri Hangi TIR’ları Taşıyor?

Tenteli: Kuru yük taşımacılığı yapan araç tipidir. Araç tipi olarak; anılsada Dorse çeşitleri arasında yer alır. Kendi içerisinde çeşitleri bulunur. Pilot, Mega Optima, Kamyon Römork, Jumbo, Semi Treyler TIR dorse çeşitleri içerisinde yer alır.

Frigofik (Termoking Dorse): İhracat firmalarının Refeer Dorse diye adlandırdığı soğutucu dorseleri Hatay RORO gemileri taşımaktadır. Genelde bu TIR dorseleri ile Gıda, Kimyasal Ürünler ve diğer soğutucu özelliğe ihtiyaç duyan bozulmaya müsait ürünler taşınır. Hatay RO-RO gemilerinde frigofik dorselere özel ekipmanlarda bulunmaktadır.

Lowbed: Proje ve ağır nakliye yüklerinin taşındığı Dorse tipidir. Hatay RORO gemilerinde aktif olarak Lowbed taşınabilmektedir.

Hatay RORO İletişim Bilgileri

Adres: Haraparası Mah. Yavuz Selim Cad. Abdullah Eski Ocak İş Merkezi B Blok Kat: 2 No:41 HATAY

Ömer Faruk KIZGIN İletişim : +90 (532) 580 8941
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar_transport1

Fırat KIZGIN İletişim : +90 (532) 683 6962
E-posta: [email protected]
Skype: sayginlar.transport