Gürcistan Parsiyel

Gürcistan Parsiyel

Saygınlar Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti ile çözümler sunuyor. Türkiye Gürcistan arası parsiyel çalışan firmaları arasında Lider Kuruluş’tur.

Türkiye’de ihracat yapan firmaların ihtiyaçları arasında yer alan Gürcistan parsiyel taşımacılık; Saygınlar Lojistik tarafından her hafta düzenli olarak İstanbul lokasyonlu şekilde yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan depomuzdan parsiyel servislerimiz Ortadoğu, Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri’ne karayolu ile taşıma yapmaktayız.

Gürcistan’a Kara, Havayolu Parsiyel Servislerimiz

Türkiye – Gürcistan arası parsiyel taşımalarımız karayolu ve havayolu ile yapılmaktadır. Kara, Hava parsiyel servislerinde ilk tercih Saygınlar Lojistik olmaktadır. Tercih edilmemizin nedenleri;

  • Taşıma maaliyetlerine çözüler sunuyoruz.
  • Hızlı taşımacılık ilkesi ile hareket ediyoruz.
  • Sağlam teslimata önem veriyoruz.
  • Güvenilir şekilde taşıma yapıyoruz.
  • Altyapımızı, araçlarımızı sürekli yeniliyoruz.
  • Gürcistan ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
  • Parça yük (parsiyel) servislerimiz ile müşterileri avantajlı hale getiriyoruz.

Gürcistan Ülkesine ithalat – ihracat ve transit yük taşımacılığında yıllardan bu yana sürekli olarak hizmet sunuyoruz. Ortadoğu’daki filo gücümüzle tüm Dünya’ya kara, deniz, hava operasyonlarımız ile taşımaları yapmaktayız.

Gürcistan Parsiyel Hakkında Müşterileriden Gelen Sorular:

Soru: Transit Süre Kaç Gündür?

Cevap: Gürcistan komple taşımacılıkta transit süre 4 gün iken parsiyel yükleme durumuna göre transit süre ortalama 5 gündür.

Soru: Gürcistan Parsiyel Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Cevap: M3 bazlı veya tonaj bazlı olarak parsiyel fiyatı müşterilere sunulur. Karayolu parsiyel taşımacılıkta 333 KG = 1 M3 demektir. Yük 1 M3 tonaj ise 500 KG ise bu yük 2 M3 olarak hesap edilir.

Soru: Gürcistan parsiyel taşımacılık’ta KDV var mı?

Cevap: Türkiye’den ihrac edilen ürünlerin taşımalarında KDV kullanılmamaktadır. T.C. Gümrük Kanunlarına göre ihracatı destekleme amaçlı KDV alınmamaktadır.

Soru: Gürcistan’ın hangi bölgelerine parsiyel taşıma yapmaktasınız?

Cevap: Gürcistan’ın tüm bölgelerine karayolu taşıma yapmaktayız. Özellikle Batum, Tiflis gibi merkezi şehirlere aktif servislerimiz vardır. Havayolu taşımalarımızda Gürcistan’ın Tiflis Havalimanı’na taşıma yapmaktayız.

Gürcistan Parsiyel İletişim Bilgileri

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web:www.sayginlarnakliyat.com

Dubai nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.