Gürcistan Parsiyel

Gürcistan Parsiyel

Saygınlar Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti ile çözümler sunuyor. Türkiye Gürcistan arası parsiyel çalışan firmaları arasında lider kuruluş ile yükleriniz emin ellerde.

Türkiye’de ihracat yapan firmaların ihtiyaçları arasında yer alan Gürcistan parsiyel taşımacılık; Saygınlar Lojistik tarafından her hafta düzenli olarak İstanbul lokasyonlu şekilde yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan depomuzdan parsiyel servislerimiz Ortadoğu, Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri’ne karayolu ile taşıma yapmaktayız.

Gürcistan Nerede?

Gürcistan; Güney Kafkasya’da, Karadeniz’in doğusunda yer alan Gürcistan, Avrasya jeopolitiğinin önemli unsurlarından. Türkiye, Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya ile komşu olan ülke, Orta Asya ve Azerbaycan’daki enerji hatlarının geçiş güzergahının başlıca duraklarından biri konumunda.

Gürcistan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Uluslararası nakliye hizmetlerinde yakaladığımız başarıyı, hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde göstermeye özen gösteriyoruz. Gürcistan parsiyel nakliye alanında sunduğumuz başarılı çalışmalarımız neticesinde müşterilerimizin yüklerini zamanında ve emin bir şekilde varış noktalarına ulaştırıyoruz. Deneyimli uzman kadromuz ile “öncelik güven” ilkesi ile hareket ederek yaptığımız çalışmaların memnuniyet verici sonuçlarla sonuçlanması açısından gerekli özeni göstermekteyiz. Türkiye’den Gürcistan’a parsiyel nakliye alanında beklediğinizden çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz emin ellerde kalacak.

Gürcistan nakliye hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Türkiye Gürcistan Arası Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, komple yük taşımacılıktan çok daha dikkat gerektiren bir hizmettir. Uzmanlık gerektiren ve özveri ile disiplinin bir arada olmasını gerektiren parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan kadromuz, müşterilerine sunduğu çözümleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmış bir isimdir. Doğru zamanda doğru taşımacılığın en bilindik adreslerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, Türkiye Gürcistan arası parsiyel nakliye alanında sektörün en bilindik ve en çok tercih edilen ismidir. İletişim bilgierimizden firmamıza ulaşarak detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gürcistan Parsiyel Yük İçin Doğru Adres

Hizmet alırken doğru yerden hizmet almak önemli bir ayrıntıdır. Özellikle de uluslararası nakliye alanında firma tercihinde bulunurken alanında deneyimli bir firma tercih etmeniz, yüklerinizin hem kısa sürede ulaşmasını sağlamaya hem de uygun fiyatlarla işlerinizi yapmanıza yardımcı olur. Gürcistan parsiyel yük arayışınızda en iyi çözümleri sizlere sunan ve verdiği fiyatlarıyla da ekonomik taşımacılık noktasında yakalamak istediğiniz fiyatlardan çok daha düşük fiyatlar sunan firmamız, sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biridir. Hizmette sınır tanımayan yönüyle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Kazakistan parsiyel nakliye hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ankara Gürcistan Parsiyel Yük Nakliye

Ankara Gürcistan Parsiyel Yük Nakliye

Zamanında teslimat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve indirimli fiyat politikamız ile Batı Asya ve Doğu Avrupa‘​nın kesişme noktasında yer alan Gürcistan’a Türkiye’nin çeşitli illerinden nakliye hizmeti sunuyoruz. Ankara Gürcistan parsiyel yük nakliye hizmetlerimizde, müşterilerimizin aradıklarını sunmak ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlamak adına gerekli tüm altyapı çalışmalarını tamamlamış durumdayız. Belirlediğimiz güzergahlar üzerinden hareket ederek daha kısa sürede ve güven içinde yüklerin yerine ulaşmasını sağlayan Saygınlar Nakliyat, Ankara Gürcistan parsiyel yük nakliye hizmetlerinde aradığınızın en iyisini bulmanızı sağlayacak çözümleri ile dilediğiniz her an yanınızda olacak.

Gürcistan’a Kara, Havayolu Parsiyel Servislerimiz

Türkiye – Gürcistan arası parsiyel taşımalarımız karayolu ve havayolu ile yapılmaktadır. Kara, Hava parsiyel servislerinde ilk tercih Saygınlar Lojistik olmaktadır. Tercih edilmemizin nedenleri;

 • Taşıma maliyetlerine çözüler sunuyoruz.
 • Hızlı taşımacılık ilkesi ile hareket ediyoruz.
 • Sağlam teslimata önem veriyoruz.
 • Güvenilir şekilde taşıma yapıyoruz.
 • Altyapımızı, araçlarımızı sürekli yeniliyoruz.
 • Gürcistan ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
 • Parça yük (parsiyel) servislerimiz ile müşterileri avantajlı hale getiriyoruz.

Gürcistan Ülkesine ithalat – ihracat ve transit yük taşımacılığında yıllardan bu yana sürekli olarak hizmet sunuyoruz. Ortadoğu’daki filo gücümüzle tüm Dünya’ya kara, deniz, hava operasyonlarımız ile taşımaları yapmaktayız.

Türkmenistan nakliye hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Gürcistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Gürcistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Samsun > Hopa / sarp Kapısı üzerinden Gürcistan’a parsiyel nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, Gürcistan’ın birçok şehrine yük taşımacılığı yapmaktadır. Deneyimli uzman kadrosu ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız, hizmet kalitesini arttırmak ve sektörün lider ismi olmayı sürdürmek adına gerek fiyatlar gerekse de diğer tüm konularda müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye güzergahları üzerinden dağıtım yapan firmamız, size kaliteli taşımacılığı en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Tiflis Batum Kutaisi Rustavi
Gori Zugdidi Poti Sohum
Haşuri Tshinvali Acara İmereti
Kvemo Kartli Şida Kartli Samegrelo Abhazya

Neden Saygınlar Nakliyat?

Parsiyel taşımacılık alanında uluslararası nakliye sektöründe yakaladığımız başarı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Öncelikli olarak müşterilerimizin bekledikleri güven ve taahhüt edilen zamanı göz önünde bulundurarak taşımacılık alanında beklentilerin çok daha ötesinde sonuçlar sunuyoruz. Saygınlar Nakliyat’ı tercih etmeniz için çok nedeniniz var. Neden mi?

 1. Türkiye’nin çeşitli noktalarından aldığımız yükleri, uluslararası taşımacılık kanunlarına uygunluk çerçevesinde taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırıyoruz.
 2. Lokasyon avantajı, zamanında teslimat için en avantajlı yöndür. Samsun hattı üzerinden Gürcistan’a ulaştırdığımız yüklerimiz, daha kısa sürede varış noktalarına ulaşıyor.
 3. Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan personellerimiz, yüklerinizin yüklenmesinden, gümrükleme işlemlerine kadar tüm alanlarda sağlıklı şekilde sonuç almaktadır.
 4. Yüklerimiz CMR sigortası kapsamında ISO 9001 kalite politikaları yönergesi ile taşınmaktadır.

Gürcistan Parsiyel İletişim Bilgileri

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]  iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gürcistan Parsiyel Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gürcistan Parsiyel Varış süresi kaç gün?

Gürcistan nakliyelerinde komple tır 3 gün sürmektedir. Parsiyel sevkiyatta ise 5 gün sürmektedir.

Gürcistana Parsiyel nakliye fiyatları nedir ? Neye göre navlun değişir ?

Düzenli çıkışlarımız mevcut. Ürün metreküp, tonaj, istiflenir durumuna göre değişmektedir.

Gürcistan parsiyel taşımacılık'ta KDV var mı?

Türkiye'den ihrac edilen ürünlerin taşımalarında KDV kullanılmamaktadır. T.C. Gümrük Kanunlarına göre ihracatı destekleme amaçlı KDV alınmamaktadır.

Gürcistan'ın hangi bölgelerine parsiyel taşıma yapmaktasınız?

Gürcistan'ın tüm bölgelerine karayolu taşıma yapmaktayız. Özellikle Batum, Tiflis gibi merkezi şehirlere aktif servislerimiz vardır. Havayolu taşımalarımızda Gürcistan'ın Tiflis Havalimanı'na taşıma yapmaktayız.