Fransa Parsiyel Nakliye

Fransa Parsiyel Nakliye

Saygınlar nakliyat, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve deneyimi ile Fransa Parsiyel Nakliye lojistik hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Fransa, Avrupa’nın iktisadı açıdan güçlü ülkelerinden biridir. Avrupa’nın önde gelen ülkesi olan Fransa, uluslararası taşımacılığın da merkezinde kalan bir ülkedir. Fransa’dan Türkiye’ye otomotiv taşımacılığı, ekspres taşımacılık, denizyolu taşımacılık, parsiyel yük taşımacılığı, karayolu taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. Saygınlar Nakliyat güçlü altyapısı, entegre çözümleri, uzman kadrosu, genç özmal filosu ile Fransa ithalat ve ihracat alanın dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır. Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere ve rotalara göre pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Fransa Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Firmamız deneyim ve tecrübeye sahip sürücülerinin kontrolündeki yüksek modelleri araçları ile Fransa’ya en kısa sürede teslimatı gerçekleştirmektedir. Fransa’ya hızlı, güvenli lojistik hizmetleri ve taşımacılık süreçlerinde modern ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sizlere en iyi lojistik çözümler sunuyoruz. Ayrıca Fransa ihracat, ithalat, Nakliye, Uluslararası taşıma, Karayolu, Karayolu Parsiyel, Karayolu Komple Tır, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı,  Lowbed Taşımacılığı gibi Proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Fransa Parsiyel Nakliye Güzergahları

fransa parsiyel nakliye

Saygınlar Nakliyat, uluslararası nakliye hizmetinde İSO 9001 kalite belgesi, C2 belgesi, özmal filosu ve 11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip uzman ekibi ile Fransa nakliye alanında lider firmalar arasında yer almaya devam ediyor. Fransa ve Türkiye arasında frigo, tenteli, lowbed, sal kasa, mega, dorse gibi araçlarımızla hizmet sunarız. ADR’li araç ihtiyaçlarınıza da ithalat yüklemelerinde pratik çözümler sunuyoruz.

Profesyonel hizmet sağlayan firmamız, düzenli olarak her hafta tır ve minivan araçlarla parsiyel çıkışları gerçekleştirmektedir. Fransa parsiyel nakliye güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya –Fransa şeklindedir. Fransa parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Paris Lille Dijon Amiens
Marsilya Rennes Brest Metz
Lyon Reims Nîmes Besançon
Toulouse Le Havre Clermont-Ferrand Perpignan
Nice Saint-Étienne Saint-Denis Orléans
Nantes Toulon Tours Mulhouse
Montpellier Grenoble Limoges Caen
Bordeaux Angers Villeurbanne Boulogne-Billancourt

 

Almanya Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Fransa Parsiyel Nakliye Süreleri

fransa parsiyel nakliye

Fransa’ya ihracat ve transit ticaret yapan firmaların her zaman Fransa parsiyel nakliye şirketi olmaktan gurur duymaktayız. %100 Türk sermayesi ile kurulan Saygınlar Transport; Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa arasında genç, dinamik ve geniş özmal araç filolarıyla nakliye hizmeti sağlamaktadır. Fransa parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteriye özel plan oluşturmaktayız.

Taşınacak yükünüzün cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye ve kilometreye, hava koşullarına, gümrük işlemlerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Fransa parsiyel nakliye hizmeti tamamlanana kadar günlük araç konumları ve yük bilgisi operasyon personellerimiz tarafından e-mail yoluyla sağlanır. Dilerseniz merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fransa Nakliye Fiyatları

fransa parsiyel nakliye

Karayolu taşımacılığın içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar; metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçüleri kullanılarak yapılmaktadır. Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜSEKLİK x Adet şeklindedir. Fransa parsiyel nakliye fiyatları; yükün veya eşyanın cinsine, yükleme yeri ve boşaltma yeri arasındaki mesafeye, kullanılacak güzergaha, yükün tonajına ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sabit maliyetleri incelediğinizde ise Yeşil Sigorta, Amortisman, Araç Kasko ve Sigorta gibi maliyet kalemleri vardır.

Saygınlar Nakliyat, Türkiye’den ihracat yükleri fiyatlandırmalarında müşteri odaklı ve rekabet edebileceğiniz uluslararası arenada ihracat yapabileceğiniz seviyede fiyatlar sunar. Türkiye – Fransa arasında gerçekleştirilecek her türlü kapasitedeki parsiyel nakliye işlemlerinde sizlere en uygun navlun avantajları sunar.

Neden Saygınlar Nakliyat?

fransa parsiyel nakliye

2001 yılından bu yana kendini sürekli geliştiren ve yenileyen Saygınlar Nakliyat, her zaman siz değerli müşterilerinin isteklerini odak noktası haline getirmiştir. Güvenli firmamız sayesinde yüklerinizin teslimatı hiçbir şekilde aksamıyor. Bir günlük kısa bir aksaklık bile firmaların milyon liralık zarara uğramasına neden olabiliyor. Bu yüzden Saygınlar Nakliyat, uzun yıllar süren tecrübe ve eğitimli uzman kadrosuyla, genç ve dinamik araç filosuyla, uzman şoförleriyle yüklerinizi zamanında teslim eder. CMR sigortalı geniş araç filosu ile yüklerinizin veya eşyalarınızın güvenli, hızlı ve hasarsız teslimatını gerçekleştirir. İleri teknolojik ekipmanları, güvenilir ve sağlam altyapısı, evrak ve doküman desteği ile sizlere kaliteli hizmet sağlamaktadır. Her zaman müşterinin avantajını düşünen Saygınlar Nakliyat, alanında uzman operasyon ekipleri tarafından yükünüzün durumu ve konumu hakkında 7/24 bilgi almanızı sağlar.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşmak ve hizmetlerimizi incelemek için tıklayın.