Dubai Parsiyel

Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. Dubai Türkiye arasında parsiyel taşımacılıkta köprü görevini görmektedir. Dubai’ye Uluslararası Ticaret yapan Türk firmaları ve BAE’de yerleşik bulunan firmalara Dubai parsiyel hizmeti sunuyoruz.

Dubai Parsiyel

Dubai Parsiyel

Dubai denizyolu parsiyel hizmetlerimiz içinde liman – liman teslimi, liman – gümrük işlemleri bitmiş şekilde depomuzdan teslim yapmaktayız. Dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla profesyonel taşımacılık hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Dubai son dönemlerde hızla gelişerek ekonomi, mimari yapısıyla Ortadoğu’nun yükselen değeridir. Dubai parsiyel servislerimizde ihracat yüklerini hızlı şekilde Türkiye – Dubai arasında taşımaktayız.Saygınlar; ticari yüklerinizin ne kadar değerli olduğunu bilinci ile hareket edip, yüklerinizi en kısa sürede ulaşması gereken noktaya ulaştırır.

Dubai’ye Haftalık Parsiyel Servis

Anlaşmalı olduğumuz güçlü armatörlerle konteyner kiralayıp haftalık olarak Dubai’ye parsiyel konsol açmaktayız. Direk ve aktarmalı servislerimiz haftalık programa göre değişmekte, yükleriniz Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan Dubai Limanı’na güvenle teslim edilmektedir.

Dubai nakliye çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.