Dubai Hava, Kara, Deniz Nakliye – Dubai Nakliyat

28.09.2015
Dubai Hava, Kara, Deniz Nakliye – Dubai Nakliyat

Dubai nakliyat hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerine hitap etmeye devam eden Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleri ile sektörünün referans belirleyici ismi olmaya devam ediyor.

Dubai nakliye konusunda uzman kadroya sahip Saygınlar Lojistik ile çalışmanın tam zamanı’dır. Karayolu, denizyolu, havayolu nakliyat hizmetinde her zaman yanınızdayız. Taşımacılık hizmetlerinde yılların birikimine sahip yönü ile müşterilerine hitap eden firmamız, sunduğu çözümlerinin zamanında olması için gerekli tüm işlemleri zamanında yapmaktadır. Çalışmalarımızda prensipli davranmamız, müşterilerimizin bize olan güvenini daha da arttırmaktadır. Bu da Dubai nakliye kategorisi başta olmak üzere diğer tüm alanlarda daha fazla gayret ile çalışma azmimizi arttırmaktadır. 

Dubai nakliye

Dubai Nerede?

Dünyanın en pahalı sayılı ülkelerinden biri olan Dubai;  Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir. Emirliğin yönetim biçimini ve kapladığı tüm alanı ifade eden Dubai Emirliği‘nden; Dubai Kenti tanımlaması ile ayırt edilir.

Dubai Parsiyel Nakliyat

Hizmetlerimizde ilkeli çalışmaya gayret ederek müşterilerimizin ihtiyacını en doğru şekilde karşılamaya devam ediyor. Dubai, ülkemizden ihracatın en sık yapıldığı ülkelerden biridir. Kuru yük taşımacılığı ve frigo taşımacılık, en çok tercih edilen hizmet iken komple taşımacılık da bu alanda değerlendirilen bir hizmettir. Dubai parsiyel nakliyat hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya devam ederken Saygınlar Nakliyat olarak uygun fiyat politikası ile de hareket etmekteyiz. Her anlamda kazançlı çıkan müşterilerimiz, hizmetlerimizden memnun kalmış bir şekilde teşekkürlerini sunmaktadır.

Dubai Full Tır Nakliyat

Hizmet alanında başarılarını yılların birikim ve deneyimi ile taçlandıran Saygınlar Nakliyat, Dubai full tır nakliyat hizmetleriyle de müşterilerine destek olmaktadır. Alanında uzman ekibi ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen zamanda yüklerin yerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu da müşterilerimiz açısından güvenin tam anlamıyla oluşmasını sağlamaktadır. Dubai full tır nakliyat hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Katar Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Dubai Frigo Nakliye

Hizmetlerimizin yelpazesini geniş tutmak ve aynı zamanda müşterilerimizin nakliye hizmetlerinde aradıklarından daha fazlasını bulmalarını sağlamak için Saygınlar Nakliyat olarak farklı taşımacılık kategorilerinde de hizmet veriyoruz. Dubai nakliye hizmetlerimiz arasında yer alan frigo taşımacılık da firmamızın bünyesine yeni kattığı hizmetlerden biridir. Alanında deneyimli uzman kadromuz ile yüklerinizi aldıktan sonra gerekli resmi evrakların düzenlenmesi ve gümrükleme işlemlerinin yapılmasının ardından belirlenen güzergah üzerinden varış noktasına ulaşıyoruz. Dubai frigo nakliye alanında sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Dubai Nakliyatta Güvenin Adresi: Saygınlar Nakliyat

Dubai nakliyat

11 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri hem daha geniş yelpazeye hem de kalite eksenini bozmadan en iyisini sunma gayreti ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Dubai nakliyat hizmetlerinde güvenin adresi Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güvenilir eller ile taşındığının huzurunu yakalayacaksınız.

Dubai Nakliye, Saygınlar Lojistik karayolu taşımalarında özmal araçlarıyla HATAY RORO gemilerinden aktif olarak Dubai nakliyat hizmeti sunar. Araçlarımız teknoloji odaklı tüm araç gereçleri üzerinde taşır. Kuru yük taşımacılığı, frigofik (termoking) araçlarımızla Dubai’ye taşımacılık hizmetinde doğru adresiz.

Dubai Nakliyat Hizmetlerimiz:

  • Dubai Karayolu Nakliyat (Full Tır Nakliyat)
  • Dubai Havayolu Nakliyat (Havayolu parsiyel)
  • Dubai Denizyolu Nakliyat (Konteyner, Parsiyel, Açık Yük Taşımacılıkğı)

Havayolu Dubai parsiyel taşımacılık hizmetimizle hızlı şekilde ulaştırılması gereken yüklerin tercih sebebi sağlam teslimat, hız ve güven faktörünü ön planda tutmaktayız.

Havayolu Dubai nakliyat hizmetinde parça yük taşımacılık hizmetimiz İstanbul’un AHL Hava Limanından yapılmaktadır. Her hafta yaklaşık iki günde bir Uçak ile kargo taşımacılığı hizmetimiz vardır.

Suudi Arabistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Dubai Denizyolu Nakliyat: Bu hizmetimizde 20 DC, 40 DC, 40 HC, 20,40 Frigofik konteyner taşıma hizmetinin yanı sıra Dubai denizyolu parsiyel servislerimiz her hafta Ambarlı / İstanbul Limanından çıkışlar yapmaktayız.

Dubai Nakliyat Hizmetimiz İçin İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 326 225 26 87 – 88

Faruk Kızgın: +90 (532) 580 8941 – [email protected]

Fırat Kızgın: +90 (532) 683 6962 – [email protected]

Dubai Konteyner, Havayolu, Denizyolu Parsiyel İletişim Hattımız:  

Tel: +90 326 225 26 87 – 88