Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor ve yapıyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye alanında lider kuruluşların tercihi olmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye hız kesmeden devam ediyoruz.

Balkanlar coğrafyasında yer alan Bulgaristan; Yunanistan, Makedonya, Sırbistan ve Türkiye ile kara sınırı olan bir ülkedir. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan transit bölgede yer alan Bulgaristan’ın başkenti Sofya’dır. Bulgaristan, sıklıkla ihracat yaptığımız komşu ülkelerden birisidir.

Bulgaristan ile Türkiye arasında ticaret yapılırken en çok tercih edilen yöntem, coğrafik yakınlık sebebiyle karayolu ile nakliye yöntemidir. Bulgaristan ile Türkiye arasında yük taşımacılığı yapılırken tırlarımız İstanbul ya da Edirne sınır kapılarından çıkışlı olarak Bulgaristan’a ulaşmaktadır.

Bulgaristan Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Parsiyel Nakliye Nedir?

parsiyel nakliye

Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. Yani konteyner içerisinde yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Bu şekilde, birden fazla alıcıya sahip yüklerin parsel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır. Eğer Bulgaristan’a göndereceğiniz yükleriniz fazla değil ve bir konteyneri doldurmuyorsa Bulgaristan parsiyel nakliyeyi tercih edebilirsiniz. Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parsiyel yük taşımacılık, sunduğu birçok avantaj sebebiyle sıkça tercih edilir. Parsiyel nakliyenin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Az miktarda yüke sahip firmaların komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Saygınlar Nakliyat farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu Avrupa parsiyel taşımacılık alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Karayolu, denizyolu ve havayolu gibi taşımacılık türleri ile dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
  • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
  • Key Account Yönetimi hizmeti ile transfer sürecinin raporlanması sağlanarak müşteriye güncel bilgi akışı sunulur.
  • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.
  • Yurtdışı parsiyel taşımacılık yapan firmalar arasında yerini alarak sektörde başarılı işlere imza atmış olan Saygınlar Nakliyat, müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Güzergahları

bulgaristan parsiyel nakliye

Saygınlar nakliyat, nakliye ve lojistik hizmetlerine daha kapsamlı yaklaşır ve CMR sigorta güvencesiyle eşyalarınızı taşır ve risk faktörünü ortadan kaldırır. Bulgaristan parsiyel nakliye hizmetlerinizi düzenli ve kolayca ulaştırıyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler;

Burgaz Pazarcık Pernik İvrace
Şumnu Sliven Yanbolu Kayacık
Dobriç Eski Zağra Blavgard Tırgovişte
Gabrova Plevne Tırnova Lofça
Kırcaali Rusçuk Gabrova Dupniçe
Hasköy Varna İstanimaka Silistre
Köstendil Filibe Vidin Yukarı Rahova
Montana Sofya Kızanlık Paşmaklı

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Süreleri

Ülkemize oldukça yakın mesafede bulunan Bulgaristan’ın her bölgesine hem minivan hem mega hem de özmal tırlarımız ile kolayca ulaşıyoruz. Parsiyel yüklerinizin güvenliği ve müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm tedbirleri alarak avantajlı çözümler sunuyoruz. Haftanın belirli günlerinde, Türkiye’nin belirli illerinden aldığımız yükleri, en hızlı ve güvenli güzergah üzerinden teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Genel olarak 10 günü aşmadan yüklerinizi teslim ediyoruz. Ancak hava koşulları, yol durumu, gümrük işlemleri ve çıkışları gibi zaman alabilecek durumlarda müşterilerimizi bilgilendirerek süreci daha net bir şekilde yürütüyoruz. Bu sayede bilginiz dahilinde yükünüz aksamadan teslimatı gerçekleştirilir. Saygınlar Nakliyat’ın 11 yıllık prensipli çalışma tarzı, deneyim ve tecrübesi müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılıdır.

İsveç Parsel Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat, Uluslararası Nakliyat sektöründe Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine komple nakliye, parsiyel nakliye, frigo nakliye ve ağır nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bulgaristan parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörün en iyisi olan Saygınlar Nakliyat, özel özmal filosu ile Bulgaristan’ın tüm şehirlerine taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğu politikasında, fiyatları belirlerken ekonomik seviyelerinizi desteklemektedir. Fiyatlar taşınacak yüklerinize, güzergaha ve varış noktasına belirlenmektedir. Bulgaristan parsiyel (grupaj) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; parsiyel (grupaj) veya komple tır olarak hesaplanır. Net bir fiyat almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat

Nakliye ve lojistik alanında 11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşterilerimizi destekleyen pratik çözümlerle istedikleri hizmeti avantajlı bir şekilde elde etmelerini sağlar. Alanında ki gerekli eğitimlere ve iş prensibine sahip uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Saygınlar Nakliyat, ISO 9001 kalite standartları ve CMR sigortası ile yüklerinizin güvenli, zamanında ve hasarsız teslimatını gerçekleştirir. Yükleriniz yola çıkmadan önce, yolda ve teslimatından sonra email ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman tırlarımızda bulunan takip cihazı sayesinde yükünüzün durumunu ve nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için 7 gün / 24 saat iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.