“Belarus Frigo Nakliye”

30.03.2016

Türkiye > Ukrayna ,  Türkiye > Belarus frigolu nakliye taşımacılık.. Saygınlar Transport CO. Sevkiyatlarımızda avrupa standartlarına uygun frigofik dorselerdir. Soğuk zincirde TIR’larımız hızlı, sağlam teslimatla müşteri memnuniyetine dönük çalışmalarla desteklenmektedir.

Belarus’a Frigo Nakliye Yapan Tır Şirketi

Antalya, Mersin , Hatay, Adana, Manisa şehirlerinden  frigolu soğutuculu araçlarımız ile karayolu ile ister zonguldaktan,  veya istanbul / Haydarpaşa limanında haftalık 3 gün roro servisiyle hizmet sunabiliriz.. 3 gün transit süre..

Karayolunda giderken  güzergahımız,  Kapıkule , Bulgaristan , Romanya, Ukrayna , Belarus şeklindedir..

Belarus “Beyaz Rusya” Hakkında Bilgiler

Beyaz Rusya, Belarus (Beyaz Rusça ve Rusça: Беларусь) ya da resmî adıyla Belarus Cumhuriyeti (Beyaz Rusça: Bu ses hakkında Рэспубліка Беларусь (yardım•bilgi); Rusça: Республика Беларусь), eski bir SSCB ülkesidir. Kuzey Avrupa’da yer alır. Başkenti Minsk’dir. Komşuları batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya Federasyonu ve güneyde Ukrayna’dır.

Beyaz Rusya, diğer BDT ülkelerinin yanında Moskova hükümetine en yakın olanı oldu. 1991’de Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsızlığını ilan eden Beyaz Rusya, gün geçtikçe dünyaya ayak uydurmaya başlamış ve en nihayetinde liberal dünyaya kendini kabul ettirmiştir. Beyaz Rusya, Avrupa’da idam cezası veren tek ülkedir..

3. Ülke Belarus Frigo Taşımacılık

Araçlarımız Türkiye’den Beyaz Rusya’ya yük taşıdığında, yükleri belirlenen noktada teslim ederler. Özellikle Belarus’tan Irak Bölgesine yoğun yük alışverişi olur. Bu ithalat, ihracat ve transit yükleri tecrübeli şoförlerimiz, EURO standarlarımıza uygun araçlarımızla kısa sürede Irak’ın Zaho, Erbil, İsmailiye, Dohuk, Süleymaniye, Kerkük, Musul, Bağdat, Basra gibi şehirlere teslim ederiz.

ırak Frigo nakliye hakkında detaylı bilgileri linki tıklayarak alabilirsiniz.