Belarus Frigo Nakliye

30.03.2016
Belarus Frigo Nakliye

Belarus frigo nakliye hizmetleri alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesini geride bırakarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Ukrayna üzerinden Belarus’a frigo taşımacılık hizmeti sunduğumuz firmamız, sahip olduğu Transport CO. Sevkiyatlarımızda avrupa standartlarına uygun frigofik TIRlarla hızlı ve güvenilir şekilde yüklerin ulaşımını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine yönelik olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızda, gerek güven ilkesi gerekse de uygun fiyat politikasına uygun şekilde hareket ederek aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Belarus frigo nakliye

Belarus’a Frigo Nakliye Yapan Tır Şirketi

Antalya, Mersin , Hatay, Adana, Manisa şehirlerinden  frigolu soğutuculu araçlarımız ile karayolu ile ister zonguldaktan,  veya istanbul / Haydarpaşa limanında haftalık 3 gün roro servisiyle hizmet sunan firmamız, 3 gün süren transit süreleri ile müşterilerinin işini zamanında bitirmenin haklı gururu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Rusya Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Belarus Frgio Nakliye Güzergahlarımız

Saygınlar Nakliyat, deneyimli uzman ekibi ve frigo taşımacılık için oluşturulan özel filosu ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Karayolunda giderken  güzergahımız,  Kapıkule , Bulgaristan , Romanya, Ukrayna , Belarus olacak şekilde ilerlemektedir. Taahhüt edilen zamanda yüklerin ulaşım noktasına ulaştırılması ve operasyon sürecinin güvenilir bir şekilde tamamlanması için gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini öncesinden almaktayız. Belarus frigo taşımacılık alanında güven içinde arayabileceğiniz firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunacaktır.

Belarus’un birçok noktasına hizmet sunarak müşterilerimizin işlerini güven içinde teslim etmeyi vaat ettiğimiz firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanız için gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Belarus frigo taşımacılık güzergahları şunlardır;

Baranavicy Bjaroza Hrodna
Dobrus Homel Kalinkavicy
Svetlahorsk Asipovicy Horki
Mahiléu Salihorsk Braslau
Haradok Hlybokae Navapolack

Belarus “Beyaz Rusya” Hakkında Bilgiler

Beyaz Rusya, Belarus (Beyaz Rusça ve Rusça: Беларусь) ya da resmî adıyla Belarus Cumhuriyeti (Beyaz Rusça: Bu ses hakkında Рэспубліка Беларусь (yardım bilgi); Rusça: Республика Беларусь), eski bir SSCB ülkesidir. Kuzey Avrupa’da yer alır. Başkenti Minsk’dir. Komşuları batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya Federasyonu ve güneyde Ukrayna’dır.

Ukrayna Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Beyaz Rusya, diğer BDT ülkelerinin yanında Moskova hükümetine en yakın olanı oldu. 1991’de Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsızlığını ilan eden Beyaz Rusya, gün geçtikçe dünyaya ayak uydurmaya başlamış ve en nihayetinde liberal dünyaya kendini kabul ettirmiştir. Beyaz Rusya, Avrupa’da idam cezası veren tek ülkedir..

3. Ülke Belarus Frigo Taşımacılık

Araçlarımız Türkiye’den Beyaz Rusya’ya yük taşıdığında, yükleri belirlenen noktada teslim ederler. Özellikle Belarus’tan Irak Bölgesine yoğun yük alışverişi olur. Bu ithalat, ihracat ve transit yükleri tecrübeli şoförlerimiz, EURO standartlarımıza uygun araçlarımızla kısa sürede Irak’ın Zaho, Erbil, İsmailiye, Dohuk, Süleymaniye, Kerkük, Musul, Bağdat, Basra gibi şehirlere teslim ederiz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Belarus frigo taşımacılık

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olmanın ötesinde sürekli yeni hizmetleri müşterilerine sunma girişimi ile hareket eden firmamızi Belarus frigo taşımacılık ve diğer tüm hizmetlerinde öncelikle müşterilerinin memnun kalmasına önem vermektedir. Gerek fiyatlar konusunda gerekse de taşımacılık alanında sunduğu başarılı ve tecrübeli çalışmalarıyla aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız, taahhüt edilen sürelere bağlı kalarak hizmetlerini aksatmadan devam ettirmektedir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Belarus (Beyaz Rusya) Frigo Taşımacılıkta Güvenin Adresi

Güven ve kaliteli taşımacılık ilkesi ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir. Belarus frigo taşımacılık alanında beklentilerinizin çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz, “uygun fiyat politikası” ile hizmet alabileceğiniz firmamız, zamanında yüklerinizin taşınmasını sağlayarak işlerinizin gecikmesini engellemektedir. Beyaz Rusya frigo taşımacılıkta güvenin adresi olmayı başaran Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.