Bahreyn Frigo Nakliye

28.02.2017

Saygınlar Uluslararası Taş. Ltd. Şti. olarak, Bahreyn frigo nakliye’de ihtiyaçlarınıza doğru soğuk zincir taşıma çözümleri üretir. Bünyesinde yer alan özmal reefer araçlarıyla, ekpress servisleriyle yüklerinizi güvenle Bahreyn’e teslim ediyoruz. Türkiye’de soğuk hava deponuzdan, tarladan ve üretim yerinden yüklenen yüklerinizi Ortağımız olan Hatay RORO ile kısa transit süre ile teslim ediyoruz. Gümrükleme işlemleri ihracatçı firmalar tarafından yapılan soğutmalı araçlarımız Hatay’ın İskenderun İlçesinden Hatay RORO ile Süveyş Kanalı’na hareket eder. Frigo araçlarımız genelde ilk sıralarda geçiş yapmaktadır. Duba Port’ta ithalatçı firma veya ilgili acente transit işlemleri tamamlar. Daha sonra Bahreyn Manama Gümrüğünde ithalat tevtişleri yapılır araç yüklerini boşaltma noktasına teslim eder.

Bahreyn Frigo Nakliye

Yukarıdaki anlattığımız Bahreyn frigo nakliye süreçleri uzun gibi gözüksede mükemmel altyapımız, eğitimli elemanlarımızla profesyonel olarak reefer nakliye hizmeti sunuyoruz. Ortadoğu’da yaptığımız binlerce sefer ile bu tecrübe ve deneyime sahip olduk. Yıllardır karış, karış araçlarımızın gitmediği Ortadoğu Arap Ülkesi kalmadı diyebiliriz. Çünkü bizim işimiz Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’ne nakliyedir.

Bahyren’e Diğer Hizmetlerimiz

Bahreyn Nakliye

Bahreyn Parsiyel

Bahreyn’e Taşıdığımız Frigo Yükleri

Et ve Süt Ürünleri içerisinde yer alan soğutmalı araçla Bahreyn’e sevk edilmesi gereken şoklu tavuk, normal tavuk eti, kırmızı et, peynir, çökelek, süzme yoğurt, kaşar peyniri gibi ürünlerin hassasiyet oranı yüksektir. Aracın frigosu sürekli çalışacak şekilde sevk edilmelidir. Bahreyn’e gönderdiğimiz araçlarımızın şoförleri ürünlerinizin ne kadar kıymetli olduğunun farkındadır. Ona göre sürekli araç içini kontrol altında tutarak sevkiyatları gerçekleştiririz.

Konserve ürünleri frigo araçlarımızda dikkatle Bahreyn frigo nakliye hizmetimizle gönderilir.

Dondurma, fidan, çiçek gibi ürünlerin sevkiyatı Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd.Şti. ‘de.

Dubai frigo hizmetimizi inceleyin.