Avusturya Frigo Nakliye

22.09.2021
Avusturya Frigo Nakliye

Avrupa’nın birçok ülkesine frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, ağına eklediği Avusturya frigo nakliye hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Avrupa ile sıcak ilişkilerin yaşandığı ülkemizde, ihracatın artış göstermesi büyük bir etken olarak görülmektedir. Özellikle donmuş gıda ihracatının fazlasıyla yapılması, nakliye gereksinimini de arttırmaktadır. Bu yönde sunduğumuz çalışmalarımız sayesinde Avusturya’da soğuk gıda ihtiyacını gideriyoruz. Hem ülkemiz adına milli bir değerin sağlanması hem de Avusturya’ya yapılan ihracatlarla ülkemizin adının yükselmesine katkı sunan Saygınlar Nakliyat, yaşadığı bu gurur ile yoluna hız kesmeden devam ediyor.

Avusturya Nerede?

Bir Orta Avrupa ülkesi olan Avusturya, Alp Dağları’nın eteklerinde yer alıyor. Tuna Nehri’nin coğrafi açıdan zenginlik kattığı ülkenin batısında İsviçre ve Liechtenstein bulunuyor. Almanya ve Çekya kuzeydeki, Slovenya ile İtalya ise güneydeki komşuları olarak sıralanıyor.

Avusturya’ya Google haritasından ulaşmak için tıklayın

Avusturya Frigolu Taşımacılık

Avusturya frigo nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı da denilen frgiolu taşımacılık, özel olarak donatılmış dorselerle yapılan bir taşımacılık hizmetidir. Diğer taşımacılık alanlarına göre daha dikkat gerektiren ve profesyonellik gerektiren bu hizmette, 25 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız, Avusturya frigolu taşımacılık alanında ülkemizin en çok aranan isimlerinden biridir.

Türkiye’nin çeşitli illerinden haftanın belirli günlerinde düzenli olarak Avusturya’ya frigo nakliye hizmeti sunan firmamız, beklentilerinizin ötesinde sonuç elde edebileceğiniz, deneyimli personel kadrosu ile memnuniyet verici sonuçların elde edilebileceği bir adrestir.

Avusturya Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin değişik noktalarında oluşturduğumuz lojistik depolarımızda, farklı illerden toplanan yükler muhafaza edilir. Taşıma zamanı geldiğinde uzman personellerimizce yüklenme işlemleri gerçekleştirilir ve daha öncesinden belirlenen güzergahlar ya da müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda farklı güzergahlar üzerinden ulaşması gereken noktaya ulaştırılır. Avusturya frigo nakliye hizmetlerinde deneyimli bir kadroya sahip olmamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamamızı sağlamaktadır.

Avusturya Frigo Taşımacılıkta Saygınlar Avantajı

Saygınlar Nakliyat, taşımacılık sektörünün Türkiye’de önde gelen isimlerinden biridir. Kendi öz mal araçlarımız ve araç sayısının yetersiz kalması durumunda kiralık araçlarımızla frigo nakliye hizmeti sunmaktayız. Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Balkanlara düzenli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız, tüm taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi Avusturya frigo taşımacılıkta da CMR sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Yılların birikim ve deneyimine sahip olan ekibimiz, ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde yaptığı taşımacılık işlemlerinde, müşterilerimize taahhüt ettiğimiz süre içinde malların yerine ulaşılması konusunda gayretli çalışmalara sahiptir.

Anlaşmalı olduğumuz acenteler sayesinde, gümrükleme işlemlerinin daha hızlı şekilde yapılmasını sağlayarak özel bir taşımacılık gerektiren Avusturya frigo nakliye hizmetlerinin kaliteli şekilde sonuçlanması sağlanmaktadır.

Avusturya Frigo Nakliye Güzergahları

Daha öncesinden belirlenen güzergahlar üzerinden Avusturya frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, müşteri talebi doğrultusunda farklı güzergahlar da kullanabilmektedir. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet kalitesi sayesinde beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşmanızı sağladığımız hizmetlerimizle zamanında mallarınızın adresine ulaşmasını sağlamaktayız. Avusturya frigo nakliye güzergahları aşağıdaki gibidir.

Eisenstadt Großpetersdorf Jennersdorf Mattersburg
Neudörfl Neusiedl am See Althofen Arnoldstein
Ebenthal Eberndorf Finkenstein Klagenfurt
Paternion Radentheim Brunn Amstetten
Baden Berndorf Brunn Ebreichsdorf
Fischamend Groß-Gerungs Guntramsdorf Himberg

Neden Saygınlar Nakliyat?

Nakliye sektöründe hizmet alırken firmalar hakkında doğru şekilde araştırma yapmak önemlidir. Hem malların güvenilir bir şekilde yerine ulaşabilmesi hem de taşınması esnasında herhangi bir zarar görmemesi için firmanın alanındaki deneyimlerini incelemek gerekir.

Saygınlar nakliyat, Avusturya frigo nakliye hizmetlerinde deneyimli uzman personelleri ile hizmet veren ve bugüne kadar sunduğu tüm hizmetlerinden müşterilerinden olumlu geri dönüş almayı başaran bir adrestir.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizin CMR sigortası kapsamında ve ISO 9001 kalite yönergeleri çerçevesinde yapılması, beklentilerin ötesinde sonuç almayı sağlamaktadır. Saygınlar nakliyat, adına yakışır şekilde müşterilerine hizmet veren, sektörün en çok bilinen isimlerinin başında gelir.

Avusturya Frigo Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avusturya frigo nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Yüklerinizin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamak için whatsapp iletişim hattımızdan firmamıza ulaşarak Avusturya frigo nakliye hizmet detayları hakkında bilgi alabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.

Avusturya nakliye süresi ne kadar?

Kendi belirlediğimiz nakliye güzergahlarından ortalama 3 veya 4 gün içerisinde ulaşılmaktadır. Ancak müşterilerimizin özel taleplerinin olması durumunda nakliye süresi uzayabilmektedir.

Avusturya’ya frigo nakliye yapan tır firmaları hangileri?

Türkiye’den Avusturya’ya frigo nakliye yapan çok sayıda tır firması bulunmaktadır. Ancak hizmet kalitemiz ile sektörün öncü isimlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz.