Altınözü Hafriyat

31.07.2016

Hatay bölgesinde, bir proje üstlenmiş iseniz ya da bu bölgede bulunan bir kamu kuruluşu veya belediye iseniz, bölgede yer alan ilçelerden biri olan Altınözü’nde hafriyat yaptırmayı düşünüyor iseniz, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Altınözü hafriyat işleri konusunda, yıllardır hizmet veren işletmemiz, her türlü projede görev almış olup, deneyimlerini, yeni projelere ve çalışma sahalarına yansıtmaktadır. Kendi öz kaynaklarımız ile yürüttüğümüz hafriyat işlemleri, oldukça farklı seçeneklerden meydana gelmektedir. Altınözü bölgesinde sunmuş olduğumuz hafriyat çalışmaları, her hangi bir kısıtlama içermemektedir.

Altınözü Hafriyat Firması

Altınözü hafriyat firmaları tarafından üstlenilen kısıtlı işler, firmamız tarafından yerine getirilen hizmetlerin sadece bir parçasıdır. Kentsel dönüşüm kapsamına giren bina ve tesislerin yıkılması, yıkılan bina ve tesislere ait molozların, belirlenen alanlara taşınması ve serilmesi, yapılacak yeni bina ve tesislerin, temel ve alt yapı ile yol çalışmalarının yapılması gibi hizmetler, firmamız çalışma alanları içerisinde bulunmaktadır. Bunun haricinde, ihtiyaç duyulması halinde, dere yataklarının ıslah edilmesi, uygun bölgelerden çevre düzenlemesi yapılacak alanlara toprak taşınması, istenilen ebatta kanal açma çalışmalarının yapılması ve derin kazı çalışmaların gerçekleştirilmesi gibi işlemlerde, firmamız tarafından yapılmaktadır.

Altınözü Hafriyatçılar

Firmamız hizmetleri, Altınözü hafriyatçılar firmalarından farklı seviyede bulunmaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetlerde, sadece hafriyat işlemleri yer almamakta olup, talep etmeniz halinde, proje geliştirme aşamalarında da katkı sağlamaktayız. Eğer, ıslah ya da çevre tanzimi veya alt yapı konusunda, bir iş yaptırmayı düşünüyor iseniz ve yaptırmak istediğiniz işi, projeye dönüştürecek firma arıyor iseniz, hafriyat konusunda yıllardır hizmet veren firmamızdan, profesyonel destek talep edebilirsiniz. Hafriyat bilindiği üzere, belirli bir bölgede bulunan, her hangi bir malzemenin, enkazın ya da molozun, iş makineleri aracılığı ile ağır ya da hafif tonajlı araçlara yüklenmesi ve depolama alanına götürülmesi anlamına gelmektedir. Bu tanımın içerisinde bulunan bütün işlemler, firmamız tarafından verilen hizmetlerin birebir aynısıdır. Sayılan bütün hizmetler, ihtiyaç sahiplerine, en uygun bedeller ile ulaştırılmakta olup, ekonomik hizmet anlayışı, firmamızın değişmez bir ilkesidir. Güvenli hizmet, ekonomik maliyet ve zaman tasarrufu gibi kavramlara önem veriyor iseniz, hafriyat işleri konusunda firmamız ile görüşmelisiniz.