Almanya Parsiyel

04.06.2020
Almanya Parsiyel

Yükünüz var ve Almanya parsiyel olarak gümrüklemesini siz yapıp; göndermek mi istiyorsunuz? Grupaj yüklerinizin güven içerisinde Türkiye – Almanya arasında CMR Sigortalı araçlarımızla parça yüklerinizi sağlam teslim ederiz. İhracat firmalarının ve Almanya’da bulunan ithalat, ihracat firmalarının doğru lojistik çözüm ortağıyız. Yasal taşımaların her zaman markası olan Saygınlar Nakliyat; yüklerinizi en kısa sürelerde varış noktasına teslim eder. Gerekli tüm yetkinlik belgelerini bulunduran Saygınlar Nakliyat; CMR Sigortası güvencesi, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesine sahiptir. Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu hale gelen tüm yetki belgeleri haricinde, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek belge sayımızı her geçen gün artırmaktayız. Müşterilerimiz için en iyisini her zaman yapmaktan onur duymakta ve Almanya parsiyel servisimiz yanında Fransa parsiyel, Belçika, Hollanda, İngiltere gibi Batı Ülkelerine her zaman düzenli parsiyel çıkış yapmaktayız.

Almanya İhracat Parsiyel Nakliye

Almanya’ya ihracat yapan firmaların; göndermek istediği parsiyel yükleri düzenli olarak açtığımız parsiyel konsol araçlarımızla Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa Ülkelerine ulaştırmaktayız. Diğer ihracat parsiyel taşımalarımızda karayolu ve denizyolu ile Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu Ülkelerine adres veya gümrük teslimi yüklerinizi parsiyel olarak teslim ederiz. Almanya ihracat parsiyel taşımalarımızda profesyonel hizmet üzerine kurulu bir sistem ile müşterilerimizi memnun ederiz.

Almanya İthalat Parsiyel

Yüklerinizin Almanya’dan Türkiye’ye getirme ihtiyacınız var ve çözüm mü arıyorsunuz. Saygınlar Almanya’nın tüm noktalarından yüklerinizi güvenle teslim alır varış adresine kadar tüm süreçleri en iyi şekilde yöneterek Almanya ithalat parsiyel taşımacılık ile Türkiye’de varış noktasına kadar teslimat yapar. Bu süreçlerin kontrolünü yıllardır geliştirmiş olduğu entegre sistemler ve güçlü acente ağı ile yapar. Profesyonel çalışmalarıyla yüklerinizin tüm süreçlerini size e-mail yoluyla mesai saatleri içerisinde bildirir.

Almanya Parsiyel Dağıtım Bölgeleri

1. Baden-Württemberg6. Hamburg11. Rheinland-Pfalz
2. Bayern7. Hessen12. Saarland
3. Berlin8. Mecklenburg-Vorpommern13. Sachsen
4. Brandenburg9. Niedersachsen14. Sachsen-Anhalt
5. Bremen10. Nordrhein-Westfalen15. Schleswig-Holstein
16. Thüringen