Afganistan Parsiyel Nakliye

Afganistan Parsiyel Nakliye

Uluslararası çapta Afganistan ve Türkiye arasında yapılan, Afganistan parsiyel nakliye hizmetini tecrübeli ve deneyimli ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Afganistan, resmi adıyla Afganistan İslam Cumhuriyeti Orta Asya’da yer alan ve denize sınırı olmayan bir ülkedir. Orta Asya’da bulunur ama etnik ve kültürel bağlarından dolayı bazı kaynaklar tarafından Orta Doğu’da kabul edilmektedir. Doğu ve güneyinde Pakistan, batısında İran, kuzeyinde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğusunda ise ufak bir sınırla Çin ile çevrilidir.

Afganistan parsiyel nakliye hizmetini direkt ve aktarmalı olarak karayolu ile taşımaktayız. 13.60 tenteli tırlarımızla hızlı, güvenilir ve zamanında teslimatlar yapmaktayız.  Saygınlar Nakliyat olarak, kurumsal bir hizmet ile ele aldığımız karayolu taşımacılık konusunda, Afganistan parsiyel nakliye periyodik olarak gerçekleştirmekteyiz. Türkiye ile Afganistan arasında ithalat ve ihracat konusunda uzun yıllardır parsiyel nakliye, komple taşımacılık, frigo nakliye gibi hizmetler sağlamaktayız. Sağladığımız hizmetler sonucunda kazandığımız güçlü referanslar ile birlikte sizlere ayrı bir güven ve kaliteli bir hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Parsiyel Nakliye Nedir?

Afganistan parsiyel nakliye

Farklı müşterilerin aynı yönde taşınması talep edilen yüklerinin aynı araçla taşınmasına parsiyel nakliye veya parsiyel yük taşımacılığı denir. Parça eşya taşımacılığı anlamına da gelen parsiyel nakliye, bir müşterinin taşınacak eşyası aracı doldurmasa bile diğer müşterilerle birlikte taşınabilmesine olanak sağlamaktadır.

Müşterinin yükünün kapladığı alan kadar ödeme yapması, araç içerisindeki boşlukların maliyet hesabında dikkate alınmamasından dolayı tasarruflu bir taşıma yöntemidir. Aynı zamanda parsiyel nakliye aynı güzergahta birden fazla firmanın veya müşterinin yükünün taşınmasından dolayı zamandan da tasarruflu bir taşıma yöntemidir. Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak teslim seçeneklerinde alternatifler yaratır. Teslim sürecinde müşteriler alternatifler arasında kendilerine uygun olanını seçerek, esnek hizmet anlayışı ile müşteri  memnuniyeti en üst seviyelere taşınmış olur.

Saygınlar Nakliyat, parsiyel nakliye alanında dünyanın lider firmalarından biridir. Sevkiyat ve ihtiyacınız olan depolama işlemleriniz profesyonel ve titizlikle yürütülür. Siz de yüklerinizi güvenli bir şekilde dünyanın her yerine ulaştırabilmek istiyorsanız bizimle 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.

İran parsiyel nakliye hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

Afganistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Afganistan parsiyel nakliye

Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Kocaeli, Yalova, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep gibi bütün şehirlerinden karayolu nakliye araçlarıyla Gürbulak sınır kapısından çıkış işlemini gerçekleştirerek İran Bazargan’a giriş yapılmaktadır.

Herat Güzergahı: Herat kapısına giden araçlar: Türkiye – İran – Herat / Afganistan şeklindedir. Afganistan’ın teslimat şehrine göre güzergah değişiklik gösterebilmektedir.

Mezar-ı Şerif Güzergahı: Türkiye’den hareketle, İran üzeri giden araçlarımız Türkmenistan’dan Mezar-ı Şerif’te yük teslimini gerçekleştirmektedir.

Kabil (Kabul) Güzergahı: İstanbul’dan yük alındığında Afganistan’a gitmek için: Sakarya – Düzce – Bolu – Merzifon – Amasya – Erzincan – Erzurum – Ağrı – Doğubayazıt – İran (Bazargan’dan giriş yapar) – Tebriz – Zencan – Tahran – Lütfüabat Türkmenistan giriş kapısı kullanılarak Türkmenistan üzeri Mezar-ı Şerif’te araçlarımız, Afganistan araçlarınıza aktarma yaparak Kabil teslimatını gerçekleştirir.

Afganistan’ın birçok noktasına parsiyel nakliye hizmeti sağlayan firmamız, CMR sigorta güvencesiyle yüklerinizi hasarsız, eksiksiz ve güvenli bir şekilde taşır. Afganistan parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Kabil Şibirgan Farah Gardez
Herat Talukan İmam Saheb Akça
Kandehar Baglan Guryan Cahab
Mezar-ı Şerif Gazni Feyzabad Pagman
Celalabad Çarikar Andhoy Kuşk
Kunduz Hulm Sar-i Pol Belh
Puli Humri Leşkergâh Samangan Kale-ye Zal
Maymana Hanabad Zaranc Kale-i Nev

Afganistan Parsiyel Nakliye Süreleri

Saygınlar Nakliyat, günden güne globalleşen Dünya’da, ürettiği lojistik çözümlerinde standardizasyon sağlamanın öneminin farkındadır. Dolayısıyla müşterilerine Dünya Standartlarında Lojistik Hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Gerek teknolojik altyapı gerekse profesyonel çalışanları ile müşterilerini hedeflerine daha da yakınlaştırıyor. Türkiye’den aldığımız yükleri en hızlı ve güvenli güzergah üzerinden teslimat noktalarına ulaştırıyoruz. Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Hava koşulları, doğa olayları, yol durumu, gümrük işlemleri gibi zaman alabilecek durumlarda müşterilerimizi önceden bilgilendiriyoruz. Türkiye’nin hangi şehrinden ve Afganistan’ın hangi şehrine varış yapılmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Afganistan nakliye hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

Afganistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat, geniş network ağı, profesyonel ekip ve kaliteli güvenlik standarları ile ekonomik taşıma imkanı vadeder. Bakımları düzenli olarak yapılan geniş araç filomuz ile Afganistan’ın bütün şehirlerine parsiyel nakliye hizmeti sunmaktayız. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Uluslararası nakliye alanında uzman ve müşteri memnuniyetini esas alan prensipleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Afganistan parsiyel nakliye fiyatları, nakli olacak ürün veya eşyanın niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Afganistan parsiyel (grupaj) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; parsiyel (grupaj) veya komple tır olarak hesaplanır. Saygınlar Nakliyat, her konuda olduğu gibi müşterilerini düşünürek uygun navlun avantajları sunar.

Afganistan frigo nakliye hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için tıklayın.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Saygınlar Nakliyat, ISO 9001 kalite standartları ile hareket eden sektörün ileri gelen isimlerindendir. 11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip eğitimli uzman kadrosuyla sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti sağlamaktadır. Araç ve yükünüzün durumu hakkında alanında uzman ekibimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Genç araç filosuna sahip firmamız, CMR sigortalı taşımacılık sayesinde güvenilir ve hasarsız hizmet sağlamaktadır. Yükünüzü veya eşyalarınızın zamanında teslimatının güvencesini vermekteyiz. Aynı zamanda nakliye işlemlerinde evrak ve doküman desteği de sağlamaktayız. İleri teknolojik ekipmanlarımız, sağlam altyapımız, profesyonel şoförlerimiz ve uzman kadromuz ile sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam etmekteyiz.