Suriye Bayrağı

Suriye Parsiyel Taşıma Suriye Komple Taşıma

Suriye  Navlun Ve Nakliye   Suudi Arabistan lojistik, nakliyat, taşıma, nakliye,KATAR, türkiye nakliye, nakliye firmaları, nakliyecileri, nakliyeciler, Suudi Arabistan parsiyel,jeddah,riyad,hatay,antakya,transit taşıma,jubeyl,amman,ürdün,bahreyn,dubai,B.A.E.,suriye,taşımacılık,proje

SAYGINLAR Lojistik, Tecrübeli ekibi ve sektöründe uzun yıllar faaliyette olmanın getirdiği deneyimle Suriye  ithalat, ihracat, ve transit yüklerinizi güvenli, ekonomik, ve hızlı bir şekilde taşıyor.

Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, Uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmakta ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmektedir.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen Araç filosu ile tamamı çevre koruma standartlarına uygun EURO IV-V yeşil motor & sessiz motor özellikleri ve Uydu Takip sistemi ile donatılmış  ÖZ MAL Araçlarıyla, Türkiye'den Avrupa,Türk Cumhuriyetleri ve Orta doğu ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine, ve Ortadoğu ülkelerine transit taşıma ve lojistik hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Saygınlar Nakliyat,Suriye nakliye hizmetlerini, başta Halep , Humust , Hama , Şam , Dera ,Ebla , Rakka   şehirlerine olmak üzere tüm Suriye 'de gerçekleştirmektedir.

Yurt dışı taşımacılığında en iyi imkanlarla hizmet vermeyi amaçlayan Saygınlar Nakliyat dünya ticaretinin globalleşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

 Suriye  nakliye hizmetinde uzman kadromuz 7/24 sınırsız hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için operasyonlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

  Suriye nakliye konusunda her hafta belirli günlerde parsiyel (grupaj) Suriye  nakliye hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Mükemmel servis anlayışımızla Suriye  nakliye konusunda öncü firma olma adayıyız.

Saygınlar Nakliyat, bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız 11 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

SURİYE  NAKLİYE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BAŞLICA ŞEHİRLER                                                                                       

» HALEP  NAKLİYE
» HUMUS NAKLİYE
» ŞAM NAKLİYE
»  HAMA NAKLİYE
» DERA NAKLİYE
» EBLA NAKLİYE
» RAKKA  NAKLİYE

Avantajlarınız

Komple ve parsiyel taşımalar.

Güvenli ve zamanında teslimat.

Deneyimli ve uzman kadro.

Teknolojik ekipmanlar.

GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi.

Tamamı öz mal geniş araç filosu.

Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları.

Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek.

 

Suudi Arabistan'a lojistik, suudi arabistan nakliyat, suudi arabistan taşıma, suudi arabistan nakliye, Suudi arabistan, suriye türkiye nakliye, nakliye firmaları, nakliyecileri, nakliyeciler, Suudi Arabistan parsiyel,jeddah, riyad, hatay, antakya, transit taşıma, jubeyl, amman, ürdün, bahreyn, dubai, B.A.E., suriye, taşımacılık, proje, suriye ye nakliyat

ÜYESİDİR                                           Copyright ©   Saygınlar Nakliyat.com                                              Designed By interakif Tasarım