16 Nisan 2014
Suriye Nakliye

Saygınlar Lojistik, Suriye nakliye konusunda teknolojik ekipman ve eğitimli personelleriyle Suriye’ye nakliyat hizmeti sunan gerekli kalite belgelerini bulunduran kuruluştur.

Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile Türkiye – Suriye nakliye hizmeti veren Hatay / Antakya merkezli bir lojistik firmasıdır. Araç filosu, Suriye’nin tüm illeri için ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahiptir. Ayrıca ekonomik nakliye alternatifi arayan müşterileri için parsiyel taşıma imkanı da sunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, Suriye’ye verdiği nakliye hizmetinin güvenilir olması için; filosunu en ileri teknoloji sistemleriyle donatmış, koordinasyonu deneyimli kadrosuna emanet etmiş ve TIR CMR sigortası yaparak oluşabilecek hasarları teminat altına almıştır. Teslimatın zamanında yapılması, nakliye sürecinde taşınan malın hareketleriyle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesi, özellikle parsiyel nakliyede titizlikle çalışılarak eksiksiz teslimat yapılması; Saygınlar Nakliyat’ın müşteri memnuniyeti anlayışında en çok özen gösterdiği konuların başında gelmektedir. Güvenilir ve hızlı hizmet vermek kadar ekonomik çözümler üretebilmenin gerekliliğinin de farkında olan Saygınlar Nakliyat, farklı müşterilere ait yüklerin tek araçla taşındığı parsiyel nakliye ile çok ekonomik alternatifler geliştirebilmektedir. Saygınlar Nakliyat Suriye nakliyelerinde, burada bahsedilen HIZLI, GÜVENİLİR ve EKONOMİK hizmeti; kurmuş olduğu altyapısı ve yılların verdiği sektör deneyimi sayesinde sunabilmektedir. C–2 belge yetkisine sahip UND üyesi olarak Optima – Frigo – Maksima – Jumbo – Mega Max. ve kamyon römork 55 birimlik öz araç filosu ile Balkanlar ve Avrupa’daki güçlü acente ağı ile ithalat ve ihracat komple ve parsiyel tır taşımalarını her noktadan alıp istenilen adrese tam zamanında, sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır..

 • Ortadoğu, Balkanlar Parsiyel ve Komple Servis
 • Proje Taşımaları
 • Fuar Taşımaları
 • Yardım Organizasyonu Taşımaları
 • Parsiyel taşımada kapıdan kapıya teslimat

 Suriye Nakliye Servisi Verilen Ana Noktalar

 1. Şam Nakliye
 2. Lazkiye Nakliye
 3. Palmira Nakliye
 4. Rakka Nakliye
 5. Halep Nakliye
 6. Tartus Nakliye
 7. Humus Nakliye
 8. İdlip Nakliye

Suriye Nakliye Firmaları (Syria Transportation)

Devam eden iç savaş nedeniyle bu ülkeye taşımacılık yapan Suriye nakliyat firmaları çok azalmıştır. Suriye nakliyesi yapan Hatay firmaları içerisinde bölgeye hakim olan Saygınlar Nakliyat Suriye nakliye çözümlerinde en iyi çözüm ortağınız olma iddiasını devam ettirmektedir.

SURİYE HABERLERİ:

– Yardım organizasyonları nakliyesi
– Suriye karayolu güvenli hatlar
– Hatay Suriye arası çalışan TIR firmaları
– Suriye nakliye firmaları
– Suriye parsiyel
– Suriye taşımacılık
– Hatay Suriye nakliyat firmaları

Tags: